reklama
cz / EN / esp

Kdo se stal vítězem queer festivalu Mezipatra 2014?

Letošní ročník s tématem Pravdivých lží navštívilo 11 tisíc diváků. A který film u nich zvítězil?

reklama

Více než sto hraných a dokumentárních celovečerních i krátkých filmů zhlédlo v Praze a v Brně za dva týdny bezmála 11 tisíc diváků. V následujících čtyřech dnech proběhnou projekce vybraných snímků v rámci Ozvěn Mezipater v Ostravě a Olomouci.

 

 

FRESH TIP: Vítězem festivalu Mezipatra je švýcarské drama Rosie

 

V hlavní soutěži celovečerních filmů se utkalo devět snímků. Hlavní porota ve složení zpěvačka, skladatelka a výtvarnice Vladivojna La Chia, romista a vizuální umělec Lukáš Houdek a novinář Cóilín O’Connor se rozhodla udělit zvláštní uznání dramatu "Každým dnem" režiséra Travise Finea a cenu pro nejlepší celovečerní hraný film švýcarskému snímku "Rosie" režiséra Marcela Gislera.
 

 

Právě zmíněný snímek "Každým dnem" bude dnes večer vyhlášen také nejoblíbenějším filmem pražského i brněnského festivalového publika a získá diváckou cenu.

 

Mezi hlavní hosty 14. Queer filmového festivalu Mezipatra patřila režisérka kubánsko-amerického původu Anna Margarita Albelo, která osobně uvedla svůj úspěšný celovečerní debut "Kdo se bojí Vagíny Wolfový?"

redakce a Juraj Gerbery / 20.11.2013
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag