reklama
cz / EN / esp

Druhý ročník Queer Ball v Brně. Bude to "Heaven and Hell"?

Občanské sdružení STUD vás zve na druhý ročník Queer Ball, koná se 28. února 2014.

reklama

Na únor 2014 pro vás občanské sdružení STUD Brno připravilo druhý ročník plesu pro LGBT komunitu. Akci, která oživuje brněnskou společenskou a kulturní queer scénu a umožní vám užít si večer se svým partnerem či partnerkou bez ostychu a tak říkajíc mezi svými.

 

Druhý Queer Ball, tentokráte s podtitulem „Heaven and Hell", se uskuteční v pátek 28. února 2014. Neformální ples pro všechny lesby, gaye, bisexuály, transsexuály, jejich přátele a všechny, kdo jsou queer, začíná od 19:00 v Kulturním centru Babylon, Kounicova 20. Velký sál a jeho přilehlé prostory umožní všem návštěvníkům užít si večer, ať už ho stráví na tanečním parketu nebo ve společnosti přátel u stolu.

 

13. listopadu došlo ke spuštění webových stránek a od stejného data si můžete koupit vstupenky. Na výběr jsou lístky na sezení a k stání a cena začíná u 200 Kč. Kapacita sálu je samozřejmě omezená, takže doporučujeme neváhat a rezervovat si svůj lístek co nejdříve, jelikož první ročník se velmi povedl a poptávka po akci tohoto typu v Brně není malá. Ostatně posuďte sami a projděte si fotky z minulého ročníku, které se nachází v galerii na našich webových stránkách www.queerball.cz.

 

Queer Ball 2014 bude koncipován v podobném duchu jako první ročník. Loňské návštěvníky provedla večerem oblíbená moderátorka Ester Kočičková, letos se o výběru moderátora ještě diskutuje, ale dočkáme se neméně populární osobnosti. K poslechu a k tanci během večera zahraje výběr hudebních stylů od pop rocku přes latinskoamerické rytmy, funk, soul až po taneční a jazzové standardy živě v bohatém nástrojovém obsazení kapela Na šikmé ploše. V pestrém doprovodném programu nebude chybět soutěž o ceny, laser show a mnoho dalšího.

 

Nic dalšího už snad ani nepotřeba dodávat. O zábavu a zážitky jistě nouze nebude, takže si rezervujte lístky a 28. února 2014 přijďte. Těšíme se na vás!

redakce ve spolupráci s Markem Christem / 17.11.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag