reklama
cz / EN / esp

Transmission nabídne hvězdy taneční hudby!

Markus Schulz, Cosmic Gate nebo Ørjan Nilsen zboří 30. listopadu O2 Arenu

reklama

Transmission – party, která letos oslaví 10. narozeniny, se již blíží. V sobotu 30. listopadu se v O2 Areně představí osm DJs z celého světa. Mezi nimi najdete například Markuse Schulze, který se letos umístil na 21. místě v prestižní anketě DJ TOP MAG. Další jméno, které najdete v této anketě, zní  Ørjan Nilsen. Tento norský umělec se letos dostal na 49. příčku.

 

Mezi stálice na taneční scéně můžeme počítat i něměckou dvojici Cosmic Gate. Hudební duo Nic Chagall a Bossi má za sebou čtyři vydaná alba, 28 singlů a 46 remixů, 4 back-to-back kompilace a více než 1000 mezinárodních vystoupení po celé planetě. Partnerství Nica a Bossi v Cosmic Gate je jedním z nejúspěšnějších a nejtrvalejších na scéně elektronické taneční hudby.
 

 

Českou želízko v ohni představuje Thomas Coastline. Talentovaný český trance DJ a producent Thomas Coastline si užije svůj debut jako warm up DJ.Thomas Coastline se začal věnovat DJingu a produkci už ve svých 16 letech a v roce 2008 se mu podařilo prorazit se svým hitem „After Hour“. Tento track si vybral i Armin van Buuren do své týdenní rádio show nazvané ‘A State of Trance’. Od té doby následovala spousta skvělých tracků a například jeho hit ‘Love Victims’ si vybrali Ministry of Sound, aby jej zařadili na svoji kompilaci ‘Trance Awards’. Track ‘Eliminate’ si pro změnu vybralo vydavatelství Blackhole recordings pro svůj výběr Search of Sunrise 9. Kromě DJingu a produkování má Thomas Coastline také svou vlastní radio show na afterhours.fm.

 

Kompletní line up dotvoří ještě kanadský DJ Arnej, propagátor tough-trance, který spolupracuje například s Paul Van Dykem. Z Argentiny přijede Tomas Heredia, který zazářil na Ultra Music Festivalu a A State Of Trance 600 v Sao Paulo, kde jeho set byl dle mnohých návštěvníků ten nejlepší.  Andrew Ligget z Irska, která je známý pod svým uměleckým jménem Sneijder, přijede jako zástupce „138+BPM“ uplifting trance soundu.
 

 

O show a intra se postarají nizozemští umělci VJingu Vision Impossible. A jako MC vystoupí Da Silva, který pravidelně vystupuje na velkých akcí typu Extrema, Dance Valley, Impulz, a Ground Zero.

 

Transmission se konala celkem již devětkrát. V současné době je Transmission považována za jednu z nejlepších indoor tanečních akcí na světě. Každoročně přiláká tisíce návštěvníků ze zahraničí na místo dění – do pražské O2 areny. Hudební styl Transmission představuje především progresivní house a trance. Jeden z nejlepších světových DJs, Markus Schulz, se již od začátku stal neoficiálním residentním DJem Transmission, který také vytváří každý rok hymnu pro novou Transmission show. Tři nejúspěšnější Transmission show jsou ‘The Spiritual Gateway’, ‘Digital Madness’ a ‘Ancient Mysteries’.
 

 

 REGULAR TICKET: 

Majitelé základních vstupenek mají přístup na plochu, přilehlé tribuny v prvním patře, a volný pohyb na chodbách v prvním patře. Vstup do O2 areny je umožněn několika vstupními koridory na severní straně.

Cena: 1 350 Kč

HOT PEPPERS VIP LOUNGE TICKET:
Transmission VIP vstupenka vám umožňuje vstup na luxusní VIP terasu s omezenou kapacitou. Terasa je vybudována na hlavní taneční ploše o2 areny a nabízí bary s širokým sortimentem nápojů, a také skvělý výhled na Transmission show. VIP vstupenka obsahuje neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů (kromě RedBullu) a opravňuje ke vstupu na hlavní taneční plochu a přilehlé tribuny. Pro majitele těchto vstupenek bude připraven welcome drink. Pro vstup do O2 areny použijte vchod č. 1 na severní straně.

Cena: 2 900 Kč

GOLDEN TICKET:
Transmission Golden Ticket nabízí možnost využít maximálního pohodlí luxusního klubového patra o2 areny, jež kromě několika barů či šatny zdarma, nabízí bohatý catering po celou dobu akce zdarma. S Golden vstupenkou je umožněn vstup i na taneční plochu, nikoliv však na VIP terasy. Pro majitele těchto vstupenek je vyhrazen vchod č. 9. Prodej probíhá na pokladnách o2 areny každý všední den od 13 do 18 hodin, nebo na emailu Finkousova@bestsportarena.cz

Cena: 4 650 Kč 

 

Transmission ‘The Machine of Transformation’

30.11.13

O2 arena Praha

Vstup otevřen ve 20:00

Konec akce: 06:00

 

Vstupenky z ČR: www.sazkaticket.cz

Vstupenky ze zahraničí: www.unitedmusic.cz

Facebook události: https://www.facebook.com/Transmission.official?fref=ts

 

redakce / 09.11.2013
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag