reklama
cz / EN / esp

Dejte si ruce do trenek! Preventivně.

Garantem projektu Mr. Gay Czech Republic se stal nadační fond Krtek, který podporuje prevenci rakoviny varlat

reklama

Mr. Gay Czech Republic je soutěž, ve které se hledá chlap nebo kluk, který bude zároveň disponovat krásou fyzickou, ale i duševní.  Přiznejme si, že to všechno je nám k ničemu, pokud nejsme zdraví. Proto je důležitá prevence. Jedním z nádorových onemocnění, které nejčastěji postihuje mladé muže, je rakovina varlat. Proto je hlavním tématem prvního ročníku Mr. Gay Czech Republic prevence rakoviny varlat a garantem tohoto ročníku Nadační fond Krtek.

 

Nádory varlat patří mezi nejlépe léčitelné typy nádorových onemocnění. Důležitým faktorem je však včasná diagnóza, 90% pacientů má šanci na trvalé vyléčení. Rakovina si vybírá hlavně mladé muže a včasná diagnóza je může zachránit, a stačí tak málo – RUCE DO TRENEK!
 

foto: kampaň "Ruce do trenek"
 

Pokud se chceš stát novým Mr. Gay Czech Republic, přihlas se na casting, který se koná 7. prosince v klubu Stage. Přihlášku najdeš na stránkách Mr. Gay Czech Republic.

 

Na vítěze čeká nejen výhra 50 tisíc korun složená z finanční a věcné složky, ale i postup na Mr. Gay Europe a Mr. Gay World.

 

redakce / 31.10.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag