reklama
cz / EN / esp

Druhý ročník Dúhového plesu přivítá mistry světa v tancování!

Bratislava bude v lednu 2014 hostit druhý ročník plesu pro LGBT komunitu

fotogalerie
reklama

Po velmi kladně přijatém prvním ročníku Dúhového plesu se organizátoři chystají na jeho druhou edici. Hotel Crowne Plaza na Hodžově náměstí v Bratislavě se 25. ledna 2014 stane místem, kde si budete moct zatancovat na klasickou i moderní hudbu ve společnosti dalších 200 lidí.

foto: Hotel Crowne Plaza v Bratislavě bude hostit 2. ročník Dúhového plesu

 

Celým večerem vás provede známý moderátor Richard Vrablec, který již uváděl i první ročník Dúhového plesu. Úvod večera vám zpříjemní harfista Jakub Rizman. Program obsahuje další zajímavá jména, můžete se těšit například na vystoupení mistrů světa v same-sex tancování Vojtěcha Červinky a Michala Vaníčka. V programu nechybí ani pěvecká produkce, tentokrát to budou muzikáloví zpěváci z Divadla Nová Scéna Romana Dang Van a Patrik Vyskočil.

foto: mistři světa v same-sex tanci Vojtěch Červinka a Michal Vaníček

Kromě zahraničních hostů z Čech přivítá Bratislava i hosta z Bruselu. Tím je travesti umělkyně LaDiva Live, krerou znají v Evropě nejen z vystoupení na různých pride ale i z akcí jako jsou třeba La Demence Cruise.  A když jsme u tance, úlohy hlavního DJ večera se letos zhostí DJ Carlo, kterého znáte z Fun rádia.

 

Kromě kvalitní zábavy se můžete těšit i na gurmánský zážitek. Menu je opravdu bohaté, z nabídky jsme vybrali jemný hříbkový krém, entrecôte z alpského býčka nebo pečenou tilapii.

 

Vstupenky budou v předprodeji v průběhu listopadu, rezervace je možné uskutečnit již v průběhu října na adrese info@duhovyples.sk

 

Více informací o minulém ročníku jako i o připravovaném druhém ročníku Dúhového plesu v Bratislavě najdete na stránce plesu www.duhovyples.sk Pro případ, že váháte, podívejte se do naší fotogalerie, která obsahuje pár momentů z prvního ročníku.

 

redakce / 03.11.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag