reklama
cz / EN / esp

Staň se novým Mr. Gay pro Českou republiku

Je ti mezi 18 a 39 lety? Přihlas se a vyhraj titul Mr. Gay Czech republic

reklama

Česká republika má konečně plnohodnotnou soutěž o nej gaye. Po rozpačitém konci soutěže Gayman v roce 2012, kterou vyhrál Marek Zlý, se i u nás bude konat soutěž s názvem Mr. Gay Czech republic.

 

V Praze se letos v červenci konala soutěž o nej gaye Evropy. Organizační tým vedl Tomáš Frýda, který nepřevzal štafetu pro konání české mutace této soutěže. Důvody byly převážně osobní, více v našem článku.

FRESH TIP: zeptali jsme se Tomáše, proč už nebude pokračovat v organizování soutěží

Pořádání soutěže se ujal tým lidí, který pomáhal Tomášovi připravovat soutěž o Mr. Gay Europe, v čele s Tony Čejkou.

 

A jaké jsou ambice českého týmu? Vybrat finalisty, kteří budou nejen hezcí po fyzické stránce, ale budou disponovat i krásou duševní. Porota bude hodnotit vnitřní krásu, hodnoty pospolitosti a bratrství, smysl pro humor, ale i osobnost jedince.

 

Vítěz bude zastupovat Českou republiku na mezinárodních soutěžích Mr. Gay Europe a Mr. Gay World. Je důležité, aby dokázal patřičně reprezentovat českou gay komunitu a byl nositelem hodnot, které přispějí k větší integraci LGBT osob do společnosti.

Krátké video z Mr. Gay Europe 2012 vám přiblíží atmosféru v Římě. Všimnete si i zástupce České republiky Tomáše Frýdy? :)
 


Hlavním tématem
prvního ročníku bude prevence rakoviny varlat. Rakovina si vybírá hlavně mladé muže a včasná diagnóza je může zachránit, a stačí tak málo – RUCE DO TRENEK!

Chlapy/muži ve věku od 18 do 39 let se mohou přihlásit a tak mít možnost se zúčastnit castingu, který se uskuteční 7. prosince 2013 v Clubu Stage v Praze, ze kterého vzejde 12 finalistů.

 

Více informací naleznete na stránkách Mr. Gay Czech republic.

redakce / 05.10.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag