reklama
cz / EN / esp

Podívejte se na kolekci Jozefa Slobody pro podzim/zima 2013

Módní návrhář Jozef Sloboda představil v Lobkowiczkém paláci na Pražském hradě novou kolekci

reklama

Hlavní myšlenkou pro vytvoření kolekce byla touha městského člověka po svobodě a návratu k přírodě . Šedé velkoměsto kontrastující s optimistickou modrou oblohou udalo základní barvy a nostalgické vzpomínky na léto při očekávání zimy ovlivnily střihy i zpracování oděvů.

 foto: z kolekce podzim / zima 2013 

 

O KOLEKCI

Kombinace bílé, šedé, modré a černé dávají společně se vzorováním vyniknout detailům inspirovaným skládankou origami, která je klíčovým motivem celé kolekce a současně také designérovým manifestem na adresu chaosu a tenze uspěchaných všedních dní. Materiály ponechané v surovém stavu střídají prošívané látky a pleteniny. Nečekané spojení materiálů stejně jako propracované střihy jsou typické pro značku JOZEF SLOBODA.

 

O AUTOROVI

Kreativní přístup designéra Jozefa Slobody je založený na myšlence experimentovat, mimořádných střihových řešeních a precizním zpracování. Za dlouhou dobu svého aktivního působení vytvořil vlastní nezaměnitelný rukopis, díky kterému je schopen přetvořit klasické střihy do nových, nečekaných forem a přitom současně zachovat i jejich funkčnost.

foto: z kolekce podzim / zima 2013 

redakce / 28.09.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
Kubajz 29.09.2013
Pekne!
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag