reklama
cz / EN / esp

Máte rádi trance? Oslavte 10. edici party Transmission!

Využijte včasný nákup a pořiďte si do konce září vstupy za zvýhodněnou cenu. Akce se koná 30.11. v O2 Areně.

reklama

Letošní desátá edice Transmission s podtitulem „The Machine of Transformation“ konečně odtajnila svůj program. Pro všechny příznivce trans music přichystali organizátoři z United Music party plnou zvučných jmen. Desetileté výročí si žádá velkou oslavu a taky velká jména.

 foto: Markus Schulz
 

Hlavní DJ hvězdou, která 30. listopadu roztančí O2 Arenu, je Markus Schulz. Německý DJ, který pravidelně v Praze vystupuje, v současné době drží 13. pozici v žebříčku DJ Mag. Navíc byl v roce 2012 vyhlášen časopisem DJ Time Magazine nejlepším DJ Ameriky. Markus vždy vytváří a hraje fantastické sety. Celosvětově je Markus Schulz oslavován jako jedna z největších a nejznámějších hvězd EDM a za svůj úspěch a popularitu vděčí nejen tomu, že hraje každý týden pro desítky tisíc fanoušků, ale také vysílání své rozhlasové show Global DJ, která přitahuje miliony posluchačů po celém světě.

 


Dále vystoupí Ørjan Nilsen, Cosmic Gate, Arnej, Tomas Heredia, Sneijder, Thomas Coastline a Thrillseekers. Ty si představíme v dalším článku.

Abyste zjistili více o 10. edici Transmission „The Machine of Transformation“, navštivte nové webové stránky události na www.transmission.cz

 

Využijte včasný nákup a pořiďte si vstupenky za zvýhodněnou cenu. Do konce září jen za 1.150 Kč.

 

1. vlna – early bird – zvýhodněné vstupenky za 925 Kč (Vyprodano)
2. vlna - k dostání do konce září za 1 150 Kč
3. vlna - k dostání do konce října za 1 250 Kč
4. vlna - k dostání do 30. listopadu za 1 350 Kč
5. vlna - v den konání akce za 1 390 Kč

 

REGULAR TICKET
Majitelé základních vstupenek mají přístup na plochu, přilehlé tribuny v prvním patře, a volný pohyb na chodbách v prvním patře. Vstup do O2 areny je umožněn několika vstupními koridory na severní straně.

Cena: 1 150 Kč

HOT PEPPERS VIP LOUNGE TICKET:
Transmission VIP vstupenka vám umožňuje vstup na luxusní VIP terasu s omezenou kapacitou. Terasa je vybudována na hlavní taneční ploše o2 areny a nabízí bary s širokým sortimentem nápojů, a také skvělý výhled na Transmission show. VIP vstupenka obsahuje neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů (kromě RedBullu) a opravňuje ke vstupu na hlavní taneční plochu a přilehlé tribuny. Pro majitele těchto vstupenek bude připraven welcome drink. Pro vstup do O2 areny použijte vchod č. 1 na severní straně.

Cena: 2 900 Kč

GOLDEN TICKET:
Transmission Golden Ticket nabízí možnost využít maximálního pohodlí luxusního klubového patra o2 areny, jež kromě několika barů či šatny zdarma, nabízí bohatý catering po celou dobu akce zdarma. S Golden vstupenkou je umožněn vstup i na taneční plochu, nikoliv však na VIP terasy. Pro majitele těchto vstupenek je vyhrazen vchod č. 9. Prodej probíhá na pokladnách o2 areny každý všední den od 13 do 18 hodin, nebo na emailu Finkousova@bestsportarena.cz

Cena: 4 650 Kč 

 

Transmission ‘The Machine of Transformation’

30.11.13

O2 arena Praha

Vstup otevřen ve 20:00

Konec akce: 06:00

 

Vstupenky z ČR: www.sazkaticket.cz

Vstupenky ze zahraničí: www.unitedmusic.cz

Facebook události: https://www.facebook.com/Transmission.official?fref=ts

 

 

redakce / 23.09.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag