reklama
cz / EN / esp

iBoys spustil aplikaci pro iPhone!

Největší seznamka pro kluky je nyní i jako aplikace. Co všechno umí?

reklama

Server iBoys.cz, který v České republice patří k největším seznamovacím portálům, spustil testovací verzi aplikace pro iPhone.

Kromě základních funkcí, které najdete i v klasickém prohlížeči, je hlavní novinkou vyhledávání uživatelů podle lokality na mapě. Zobrazují se samozřejmě jen uživatelé, kteří si zobrazení na mapě povolili (nebo mají na mobilní verzi povolené zobrazení přesné polohy). Ve výchozím stavu je funkce vypnutá. Navíc si můžete zobrazit i uživatele, kteří byli online nedávno.

 

Aplikace slouží všem uživatelům se systémem iOS, tedy s iPhonem/iPadem. Uživatelé systému Android si ještě chvíli budou muset počkat. Ale podle odezvy na stránkách iBoys.cz by si měli autoři s uvedením aplikace i pro tento operační systém pospíšit, poptávka je velká.

 

V poslední době jsme zaznamenali uvedení aplikace GayMapy, která slouží jako průvodce velkými českými městy. Využívá ji přes 1000 lidí.

redakce / 16.09.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
... 18.09.2013
nekvalitni kopie romea...
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag