reklama
cz / EN / esp

Apple představil iPhone 5S

Nová zlatá barva champagne mu sluší. Kdo si ho ale bude kupovat?

reklama

Dnes byl představen v Kalifornii modernizovaný iPhone 5, s označením S. Stávající bílou a černou barvu doplnila tzv. barva champagne. Telefon si můžete personalizovat i podle otisku prstu, čtečku už Apple použil u macbooků. To jsou hlavní změny týkající se vzhledu. Stejně jako u jiných verzí „S“ se tedy nejedná o převratné změny. Pravděpodobnými kupci budou skalní nadšenci a skupinka lidí, kteří musí být in za každou cenu.
 


Ostatní novinky najdete „uvnitř“ telefonu.  Výkon telefonu je vyšší, pracuje s maximálně 64 GB pamětí, blesk má lepší výkon díky dvěma diodám. Ve Spojených státech začíná cena na 199 USD a končí na 399 USD za nejvýkonnější verzi, obojí za podmínky uzavření smlouvy na 2 roky.

 

V západní Evropě se telefon začne prodávat 20. září, u nás asi o týden později.

 

Apple představil i levnější plastovou verzi iPhone pod označením 5C, který se bude prodávat za cenu 199 USD (32 GB s kontraktem na 2 roky).

foto: iPhone 5C

redakce / 10.09.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
quiquiqui 11.09.2013
Ta nová barva je super!
Daniel 11.09.2013
Ja ho musim mit!!!! Barva sampagne - to je prece chic a cool!
Jéňa 12.09.2013
presne pro tyhle buzny ten novy telefon je...kvuli barve :)))
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag