reklama
cz / EN / esp

Záznam z Madonnina turné vyjde už příští měsíc. Fanoušci ho vychvalují.

Královna popu Madonna loni absolvovala veleúspěšné turné s názvem MDNA, které se už 9.září dočká vydání na nejrůznějších hudebních nosičích. Výběr nosičů bude opravdu bohatý.

reklama

,,Moje šou je cesta. Cesta duše ze tmy ke světlu. Je to částečně hudební divadlo, dobrá podívaná a někdy intimní vystoupení. Ale nad to všechno je to hlavně cesta, ze tmy ke světlu, ze zloby k lásce, od zmatku k pořádku.‘‘ Takto popsala Madonna své již deváté světové turné, které je podle mnoha fanoušků tím úplně nejlepším, co kdy odjela.

 

Koncertní šňůru předznamenalo album MDNA, které získalo ocenění za nejlepší taneční desku na letošním Billboard Awards. Právě z posledního alba královna koncertních stadionů čerpala a můžeme se tak těšit na aktuální hity jako ‚,Give Me All Your Luvin‘‘‘ nebo ,,Girl Gone Wild‘‘. Z těch časem prověřených hitů zmiňme ,,Like A Prayer‘‘, ,,Vogue‘‘ nebo ,,Hung Up‘‘.  Každé hudební číslo je jako krátký film. Nechybí zbraně akčních filmů, třásně a roztleskávačky nebo dolarovky v podprsence.
 

Titul ‚,MDNA World Tour‘‘ bude k dostání na několika nosičích. Pořídit si můžete samostatně DVD,  2CD nebo Blu-ray disc. Pro opravdové fajnšmekry je tu ještě deluxe edice DVD+2CD. Uvnitř najdeme 30ti stránkový booklet.

 

The MDNA Tour odstartovalo loni 31. května v Izraeli a pokračovalo napříč světem až do následujícího prosince. 88 koncertů probíhalo na třech kontinentech světa, Prahu však Madonna vynechala. Naposledy se fanouškům na české půdě představila v srpnu 2009 v rámci prodlouženého turné Sticky & Sweet. 

Jan Spitzner / 27.08.2013
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
Petr 03.09.2013
Máte tam chybu. 31.května a ne srpna
Redakce 30.09.2013
Děkujeme, opravili jsme.
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag