reklama
cz / EN / esp

Prague Pride 2013: v pondělí 12. srpna přijďte na vernisáž o coming outu

V pondělí 12. srpna bude zahájena na piazzetě Národního divadla výstava o coming outu

reklama

Coming outem si projde každá lesba a každý gay. Někoho rodiče obejmou a jiného vyhodí z domu. Někteří to nikdy neřeknou babičce, jiní to naopak musí sdělit svým dětem. Někteří to roky tají v práci, jiní se s tím nemažou.

Dvanáct velkoformátových fotek přináší reálné příběhy lidí a jejich okolí. Autory fotografií jsou Josef Rabara a Jan Zátorský. Vstup je zdarma.Výstava potrvá do 31. srpna.

Letos poprvé se centrem Prague Pride stává festivalový obývák na piazzetě Národního divadla. Od pondělí do pátku můžete navštívit oficiální program nebo si prostě jen užívat náhodná setkání s ostatními účastníky.

Stavte se v infocentru, udělejte si radost v queershopu, a když už nic, tak si aspoň dejte drink v kavárně U stolu Jarda Mayer. Vše se bude odehrávat v kulisách letního městského mobiliáře O stolu a židli z dílny Matěje Petránka, 0,5 Studia a Nové scény.

 

redakce / 08.08.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag