reklama
cz / EN / esp

Prague Friendly Tennis Open skončil. Který z hráčů vyhrál titul „the hottest player“?

Podívejte se na výsledkovou listinu turnaje. Čeští tenisté se mezi ostatními neztratili.

reklama

Prague Friendly Tennis Open – tenisový turnaj pro LGBT hráče – byl po 3 dnech zápasů ukončen. Pro velký zájem hráčů (140) se turnaj odehrával na dvou místech v Praze 5. Turnaj je součástí GLTA okruhu, zúčastnili se ho hráči všech kategorií – od D až po nejvyšší open.

foto: PFTO 2013

Ve dnech 5. až 7. července se nejen hrálo. Součástí programu byly i kulturní akce pro účastníky turnaje, například speciální edice karaoke v klubu Friends, kde někteří hráči prokázali úplně jiné kvality než ty na kurtu. Na výletním parníku, který plul v sobotu večer centrem Prahy a který vzbudil pozornost u každého mostu a v každé nábřežní restauraci, se udílela cena o nejvíc sexy hráče turnaje. Tu vyhrál sympatický John z Kansasu. A navíc tu hráči mohli vyhrát hodnotné ceny v tombole. Kromě tenisového vybavení se tři hráči díky výhře v tombole zúčastní zdarma turnajů, například v Barceloně nebo v Katovicích.
 

foto: John, vítěz v anketě o nejžhavějšího hráče turnaje a zároveň vítěz kategorie B v singlu

Poslední herní den mají hráči za sebou, trofeje byly rozdány, někteří ještě zůstali v Praze na prohlídce městem, jiní už odcestovali zpátky domů. Celá akce byla velmi povedená, většina účastníků je v Praze již poněkolikáté a příští rok je můžete podpořit znova.

foto: výletní parník Europé na náplavce
 

Video z předávání ceny pro vítěze kategorie Open - Itala Paola Isidoriho a závěrečný ceremoniál můžete shlédnout zde:

redakce / 08.07.2013
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
Owre 08.07.2013
Gratuluji všem vítězům. a díky za zajímavý článek - mohl by být i delší.
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag