reklama
cz / EN / esp

Soutěž Mr Gay Europe se blíží. Podívejte se na program den po dni.

Již 26. července začne pětidenní soutěžní klání. S účastníky se můžete setkat i osobně. A kde? Více v článku.

reklama

Necelý měsíc zbývá do připravované jedinečné akce Mr Gay Europe 2013. Jedná se již o osmý ročník této soutěže. Praha převzala štafetu po horkém italském Římě, kde zvítězil Španěl Miguel Ortiz. I ten navštíví Prahu, aby předal své pomyslné žezlo.

foto:Miguel Ortiz, Mr Gay Europe 2012


A o čem vlastně je tato soutěž? Soutěžícím neboli delegátem se zpravidla stává vítěz obdobné národní soutěže (např. Mr Gay Finland, rakouský Gay model of the year, Mr Gay Ireland, atd.) anebo člověk ze země, která takovou soutěž nemá a zažádá o možnost soutěžit. Tento rok se tímto způsobem zúčastní delegáti z Francie a Slovenska. Cílem je, že se v jeden čas na jednom místě setkává až dvacet mladých gayů, zastupující dvacet evropských zemí.


A v čem vlastně soutěží? Na delegáty čeká kromě společenského programu také jedenáct disciplín. Některé jsou klasické, jako přehlídka ve spodním prádle, jiné netradiční - letos třeba Art projekt, kdy každý delegát musí vyjádřit formou umění jak se mu jako gayovi žije v jeho zemi. Nejvíce bodů však přináší osobní pohovor s porotou, který se odehraje mimo veřejnost. Každý delegát tak dostane možnost vyjádřit své pocity, své plány, své charisma – jedná se vlastně o takový pracovní pohovor.


 
Akce je několikadenní, aby si soutěžící užili atmosféru české metropole, aby měli co nejvíce šancí se potkat s veřejností a aby ukázali své pravé já.
 
Celá akce vyvrcholí galavečerem v úterý 30. července v Retro music hall, jehož režie se ujal Pavel Filandr. Večerem provede Eva Decastelo a Petr Vojnar. Stejně jako celá akce, tak i finálový večer bude veden v češtině i angličtině.
 
Výherce pak získává titul Mr Gay Europe, jedinečný kontrakt, možnost cestovat, mnoho cen a jako hlavní výhru zájezd na ostrov Gran Canaria od společnosti Canaria Travel.
 
A jaký je vlastně program?
 
Pátek 26.7. 

 - tisková konference v Icon hotelu
 - welcome party v klubu Friends, kde proběhne i volná disciplína


Sobota 27.7.

- psaný vědomostní test
- prohlídka Prahy a návštěva butiku Jozefa Slobody
- "Vaříme s Mr Gay Europe no1" v Cocina Rivera - akce na podporu Prague Pride, kde si budete moci prostřednictvím internetové aukce zakoupit společné vaření a večeři s vámi vybraným soutěžícím
- OMG Pool party

 
Neděle 28.7.

- návštěva beauty salonu Tomáše Arsova
- fashion show by Jozef Sloboda ve Vrtbovské zahradě - společenský večer, kde hlavní roli sehraje módní návrhář Jozef Sloboda a do role modelů obsadí právě soutěžící Mr Gay Europe
 

Pondělí 29.7.

- sportovní den
- "Vaříme s Mr Gay Europe no2"


Úterý 30.7.

- návštěva a seminář v Domě světla
- Grandfinale
- Afterparty
 
Některé detaily budou ještě upřesněny, například detaily sportovního dne, či místo výstavy Art Project. A stejně tak detaily časů a programu finálového večera.
 
Již nyní se však můžete těšit na brzké uveřejnění profilů všech soutěžících. 

redakce / 02.07.2013
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
Roman 03.07.2013
Decastelo se píše s jedním L
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag