reklama
cz / EN / esp

Hraješ volejbal? Přidej se do týmu Alcedo Praha!

Tým Violet z klubu Alcedo nabírá nové hráče. Přidej se k úspěšnému týmu.

reklama

Sportovní klub Alcedo má za sebou dlouhou historii, vznikl v roce 1997 spojením pár volejbalových nadšenců. Za 16 let se klub rozrostl na více než 100 členů, kteří se věnují nejen volejbalu, ale i beachvolejbalu a squashi. Alcedo rovněž pořádá turnaj Prague Rainbow Spring, mezinárodní sportovní turnaj, jehož letošní 14. ročník navštívilo 500 sportovců z celé Evropy.

foto: tým Violet Alcedo přebírá pohár a zlaté medaile na turnaji v Bratislavě, říjen 2012

Tým Violet, který hledá další členy, je rovněž úspěšný. Za poslední rok vyhrál zlatou medaili na mezinárodním turnaji v Bratislavě v říjnu 2012, na letošním turnaji Prague Rainbow Spring získal v konkurenci 16 týmů stříbrnou medaili v kategorii C. V letošním roce tým plánuje účast na dalších turnajích, zatím je potvrzen turnaj v Berlíně v listopadu 2013. Pokud je ti něco mezi 18 a 35 lety, máš zkušenosti s volejbalem a chceš se pravidelně účastnit tréninků, napiš na email info@freshgaymag.cz, do předmětu napiš volejbal. Další informace dostaneš obratem.

foto: Violet Alcedo na turnaji Prague Rainbow Spring 2013 vybojoval stříbrnou medaili

foto: volejbalová výsledková listina

 

redakce ve spolupráci s Violet Alcedo / 04.06.2013
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag