reklama
cz / EN / esp

Fotoreport: Sensation White – Source of Light

V sobotu 25. 5. se v Praze konala již posedmé největší halová party v ČR

reklama

Ze začátku se na vás lidi dívají jako na blázna. Ale když se začnete blížit k O2 Areně, potkáváte čím dál tím víc stejně oblečených lidí a samovolně se vám rozlije úsměv na tváři. Ano, taky jsou v bílém a vy už nevypadáte jako pacient, který právě utekl z Bohnic.

foto: stanice metra Českomoravská krátce před 22 hodinou
 

Sensation White se konala v Praze 25. května již posedmé, o akci jsme vás informovali v tomto článku. Není tedy žádnou novinkou na party listu, většina návštěvníků ji už zná a ví, co může čekat. Ale...I když jste tento pohled už zažili, stejně vás atmosféra, kterou tvoří několikatisícový dav lidí v bílém, dostane. A v tom je právě ta síla, kterou tato party v sobě má.

 

Organizace na jedničku, výkony DJ´s jakbysmet, jen chvílemi se zvuk na ploše odrážel. Světelných efektů bylo na můj vkus o něco méně, než bych od Sensation White s podtitulem Source of Light čekal, ale to je tak vše, co se dá této akci vytknout.

Podívejte se na pár fotek v galerii a videí, které vám přiblíží atmosféru této bílé senzace... :)

 

 

redakce / 29.05.2013
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag