reklama
cz / EN / esp

Back to the 80ies! Disko hity v oblíbeném klubu Friends.

Říkají vám něco jména jako Blondie, C.C. Catch nebo Donna Summer? Přijďte v sobotu 1. června do klubu Friends na Old School Videodiskotéku

reklama

Produkce pražského klubu Friends pro vás na tuto sobotu přichystala další z oblíbených parties - Old School Videodiskotéku. Tentokrát se přenesete nejen zvukem, ale i obrazem zpátky do 70. a 80. let minulého století. Čekají vás hity z dob, kdy jste byli ještě děti, v lepším případě jste ještě nebyli na světě. Tak pojďte stylově zavzpomínat na tuto dobu a můžete rovnou oslavit i den dětí.

Tato pecka od královny disca Donny Summer vás rozhodně nenechá v klidu.


Pokud si chcete večírek užít na plné pecky, tak nezapomeňte na pořádné plísňáky, mrkváče a vycpávky ramen. Pánové si trika zastrčí do džín, dámy přijdou jedině s vodovou trvalou. Tuto přípravu nepodceňte, ti nejlepší můžou získat v průběhu večera zajímavou výhru. Dalším bonusem pro vás jsou speciální ceny drinků, které si do 22 hodiny koupíte se slevou 30%. 

 

Toto instruktážní video vám pomůže naučit se ty správné kroky na sobotní večer!

redakce / 27.05.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
xxx 28.05.2013
to zas bude v álejích...
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag