reklama
cz / EN / esp

Muži přes palubu? Parník Friends vyplouvá už tuto sobotu!

Pokud máte rádi spojení dobré hudby a netradičního prostředí, přijměte pozvání na Friends parník.

reklama

Party na lodi se obecně těší velké oblibě. Bavit se přímo v centru Prahy, proplouvat pod Karlovým mostem a mávat zpoceným turistům určitě stojí za to. Počasí sice nevypadá úplně na plavky, a hodně z vás je už od pohledu sladkých, ale z cukru nikdo není! A proto se podívejme na to, co nás všechno čeká.

 

Místo nalodění je všem známé. Parník Tyrš, který vyplouvá z Rašínova nábřeží tuto sobotu 25. května, na nikoho nečeká a přesně v 17:00 zvedá kotvy a vydá se na plavbu centrem Prahy. Na kapitánském můstku na vás bude čekat drag queen Diva Noxx, o vaše pohodlí a žíznivá hrdla se postarají speciálně vyškolení plavčíci.

 

Po okružní plavbě však zábava ještě nekončí. Po vylodění se všichni můžete přesunout na after party do klubu Friends. Každý, kdo se poplaví a přijde i na after party, dostane po zkontrolování palubního lístku welcome drink zdarma. Po Dive Noxx se za hudební kormidlo postaví DJ Tiffa, který byl vyhlášen za nejlepšího DJ klubu Friends na nedávno udílených Friends Award. Pro speciální večer patří i speciální cenová akci, která zaručí, že se budete houpat jako na vodě: do půlnoci platí happy hour, kdy za jeden drink Cuba Libre dostanete druhý zdarma.

 


Vstupenky zakoupíte v předprodeji za 290,-Kč na těchto místech: 


Club&Bar Friends Bartolomějská 11, Praha
Caffé ÉRRA Konviktská 11, Praha
Café Muzeum Mezibranská 19, Praha
Café Bar Flirt, Martinská 5, Praha

Cena přímo u parníku Tyrš je 390 Kč.

Všechny informace najdete na stránkách akce zde.

redakce / 21.05.2013
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag