reklama
cz / EN / esp

V neděli Ruku v ruce proti AIDS

Dovolujeme si naše čtenáře pozvat tuto neděli na preventivní kampaň České společnosti AIDS pomoc, která se koná na Václavském náměstí v Praze.

reklama

Událost se koná 19. května 2013 v rámci Světla pro AIDS, což je celosvětová vzpomínková akce věnovaná obětem onemocnění AIDS. Je důležité, abyste přišli i vy! V 11 hodin dopoledne se uskuteční pokus o vytvoření rekordu v počtu lidí držících se za ruku označených červenou stužkou. Vše doprovázené bohatým kulturním programem od 12 do 13 hodin přímo na náměstí. 

aids-pomoc – testy na HIV, pomoc HIV pozitivním, prevence, informace o HIV a AIDS

Nenechte si ujít mimožádně zábavný 1. preventivní parník Cecilie, který vyplouvá ve 14,30 hodin od Čechova mostu. Na parníku je na programu diskotéka + travesti show a platba trvá do 18,00 hodin. Vstupné činí 300 Kč (přibližná cena jednoho testu na HIV infekci) a 33,33 % výtěžku ze vstupného na parník bude věnováno Domu světla. 

Linka AIDS pomoci

Program 1. charitativním parníkem nekoční a od 19,00 hodin následuje “Charitativní večeře Hilton a lá India", spojená s výstavou fotografií od HIV pozitivních osob. Výstava bude prodejná a cena večeře za osobu je 4000 Kč. 50 % výtěžku z této večeře bude věnováno Domu světla, z prodeje fotografií pak 100 %. 

Pokud i tak nebudete unaveni, můžete pokračovat na Afterparty v klubu Radost FX. 

Přijďte akci podpořit se svými přáteli.

lukas primus / 17.05.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag