reklama
cz / EN / esp

Znáte Queer Noises? Tato party slaví 4. narozeniny!

Pokud máte rádi hudební styly electro, new wave nebo house, přijďte v pátek 17. 5. do Chapeau Rouge.

reklama

Queer Noises vám už 4. rok představuje zajímavé hudební projekty jak z české, tak i zahraniční taneční, převážně electro scény. Umělci jsou vybíráni tak, aby byl splněn význam slova „queer“. Vystupující jsou tedy umělci hlásící se ke queer komunitě či tvořící osobitou nekonformní hudební tvorbu. Hudebně má Queer Noises velmi široký záběr od tanečních rytmů electra, new wave, cold wave, přes taneční pop, hip-hop až po drsné zvuky hard core.


V pátek si přijdou na své jak milovníci kytar (berlínská kapela GERMINAL), tak i  electra (ELECTROSEXUAL, opět z Německa). Do ranních hodin vás budou provázet DJ’s hrající z vinylů, i z cd playerů: Nurse callad Mike (AT), Bagira vs. Black Sabaka (CZ/RU), Vego (CZ) a Vlad (CZ).

 

Vstupné je 200 Kč, při rezervaci na emailu queernoises@gmail.com (počet vstupů + jméno) je jen za 150 Kč. Více informací o akci najdete na stránkách facebooku.

redakce / 13.05.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
QN 16.05.2013
Rezervace už jen do čtvrtka do 12h: stačí poslat jméno+počet na queernoises@gmail.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag