reklama
cz / EN / esp

Mr Gay Europe oblékne Jozef Sloboda!

Poodhalte s námi další část programu, který čeká soutěžící v Praze na konci července.

reklama

Jedním z vrcholných bodů pětidenního programu bude nádherná módní přehlídka ve Vrtbovských zahradách, během níž představí svůj styl a módní trendy jeden z našich nejvýznamnějších návrhářů Jozef Sloboda. Návrhář před pár dny odhalil svou novou kolekci, která se opět jeví jako plná barev a nese Jozefův originální rukopis.

Podívejte se na novou kolekci Jozefa Slobody pro jaro/léto 2013.

foto: Jozef Sloboda ve svém karlínském ateliéru

„Nápad udělat módní přehlídku v malostranských zahradách během večerních hodin je prostě skvělý a pro mě je to opravdu radost být součástí tohoto projektu. Moje oblečení je většinou pro mladé lidi, kteří mají rádi barvy a neobvyklý design. Uvažuju o vzniku nové značky, která by se zaměřila jen na mladé lidi. Možná bude tato show první příležitostí, jak novou značku prezentovat,“ říká Jozef Sloboda.

 

 A kdo se objeví v roli modelů? Sami delegáti soutěže! Dvacet kluků, kteří možná nikdy modeling nezakusili, tak ukážou, jak se s tím dokážou poprat a jak jim tato role sedí. A to vše v okouzlujících prostorách malostranské Vrtbovské zahrady. Na hosty tak čeká nezapomenutelný program pod širým nebem, vybraná společnost a jedinečná možnost potkat se se soutěžícími Mr Gay Europe. To vše v neděle 28.července od 20 hodin!

foto: Vrtbovské zahrady - místo módní přehlídky

redakce / 28.04.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag