reklama
cz / EN / esp

Barcelona Circuit Festival 2013 a velká letní soutěž FGM!

reklama

Circuit Festival - největší gay událost v Evropě se blíží! Jaké jsou letos plány a co všechno se zlepšilo na 6. ročníku? 

Vše vypukne ve čtvrtek 8. srpna velkou plážovou párty, která zahájí desetidenní gay festival v Barceloně. To ale není zdaleka všechno a pokud si libujete v parties pod širým nebem máme pro vás dobrou zprávu: letošní novinou je “Pool party”, kterou se sloučí v minulosti známé akce “Water Park Day”, “Main Pool Party” a “La Leche”. Jak slibují organizátoři: Budete mít pusu dokořán!:-) 


Z loňského ročníku jsme vám přinesli několik reportáží a myslíme si, že Circuit Festival je prostě rok od roku lepší a lepší. Doprava na akce, které se nekonají v centru Barcelony, je zajištěna a zpravidla stojí symbolické částky (5 euro tam/zpět). Fronty před vstupy se zmenšily na minimun a např. vstup do Waterparku trvá max 5 minut, skříněk a šaten dostatek. Hudba a show nemá srovnání ani chybu. Festival si rozhodně užijete. 


Odpočívat můžete buď přímo na pláži v Barceloně, odjet na pár dní do Sitges, anebo popojet vlakem na nějakou pláž za městěm. Okusíte tak naprostý klid, pláž s minimem lidí a moře, které je oproti tomu městskému opravdu slané;-) Večer ale zpátky do gala a hurá na párty! Na kterou? S týdenním vstupným od Freshe můžete klidně na všechny! Fresh nabízí dvě vstupenky na celý týden v soutěži, co víc si přát? Sledujte FGM a vyhrajte zrovna vy!

redakce / 25.03.2013
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag