reklama
cz / EN / esp

Jeďte pařit na Mykonos - dáme vám vstupenky!

Znáte XLsior Festival na Mykonosu? A milujete melouny? Podívejte se na fotoreport z loňského ročníku a budete chtít okamžitě balit kufry!

reklama

Fresh Gay Magazine zahájil spolupráci s XLsior Festivalem, který se koná 21. až 25. srpna 2013 na Mykonosu. Jedná se o jednu z největších a nejkrásnějších párty v roce, kde nechybí dobrá muzika pod širým nebem a zábava od večera do rána. Přidanou hodnotou jsou nádherné pláže, průzračné moře a zaručené počasí. FGM vám garantuje, že na této dovolené Grindr zapínat nebudete! :-)

 


Ačkoliv nejsou k dispozici ještě všechny informace ohledně line-up a dalších podrobností, nabízíme vám možnost vyhrát 2 “Full-Access PASSy”. Název napovídá, že se jedná o volné vstupenky na celou dobu festivalu. Co víc si přát? 
 

foto: držte si "klobouky"...bude to jízda
 

Informace budeme postupně doplňovat včetně včasného vyhlášení soutěže. Pokud se na Mykonos chystáte, nebo jste tam vždy chtěli, sledujte Fresh Gay Magazine a vyhrajte! Aby se vám lépe přemýšlelo, přinášíme vám fotoreport z minulého ročníku. 
 

foto: Xlsior festival
 

Sledujte naše facebookové stránky a buďte vždy v obraze!
 
lukas primus / 18.03.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
bob 18.03.2013
tak tam bych jel hned!!! kdy bude soutěž???
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag