reklama
cz / EN / esp

Febiofest zahájen. Byli jsme u toho!

Už jste si vybrali některý z filmů na Febiofestu? Nehodláte snad sedět doma?! Přinášíme recenzi zahajovacího filmu.

reklama

20. ročník filmové přehlídky Febiofest začal a hned v úvodu se po červeném koberci prošli, kromě nás, italský herec Giancarlo Giannini (bondovka Casino Royale) nebo producent Jeremy Thomas. Ten představil snímek Kon-Tiki, nominovaný na Oscara. Hercům byla udělena čestná cena Kristián. My jsme se zúčastnili promítání filmu ze sekce Jiný břeh, který bychom vám rádi představili.

Snímek Elliot miluje (Elliot Loves) je debutem spisovatele a režiséra Terracina (1969), který získal v roce 2012 cenu v kategorii Nejlepší film na zahraničních LGBT festivalech  v Miami a v Indianapolis.  

Zápletka filmu je stejně roztomilá jako hlavní představitel: Na světě přece musí existovat někdo, kdo miluje Elliota! Prostě musí, jen ho najít. Děj se odehrává v New Yorku i když je protagonista a většina herců hispánského původu. Elliot, jedenadvacetiletý hezounek, se lehce zamiluje do mužů, které potkává v gay klubech. Kdo by se do nich nezamiloval? ;-) Jeho naivita mu ale přináší samá zklamání. Pocit “nikdo mě nemá rád” si nese z dětství a prolíná pak vlastně celý film, někdy až zdlouhavě. Jinak je ale film svěží, vtipný a hezky natočený. Kreslené scény ve filmu jsou příjemným “art zpestřením”. 

Febiofest snímek opakuje v neděli 17. 3. v 16:15.

Děkujeme přátelům z restaurace PAP za pozvánku, přijdeme zas. 

 

lukas primus / 15.03.2013
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag