reklama
cz / EN / esp

Plesová sezona je v plném proudu! Už jste byli na Duhovém plesu?

Již 9. března se uskuteční 3. ročník Duhového plesu v Ostravě.

reklama

V našem magazínu vás často informujeme o různých tanečních akcích v Praze. Dnes pro vás máme pozvánku na trochu jinou událost. Triko a džíny nechte výjimečně doma, hoďte se do gala a vyrazte do Ostravy na ples.

 

Myšlenka uspořádat klasický ples pro LGBT komunitu vznikla v hlavě Marka Zlého (Gaymana 2012) a jeho partnera Jirky po jejich svatbě. Při této příležitosti zorganizovali tak zajímavý program, který se velmi líbil jejich přátelům, že se rozhodli něco podobného zopakovat i pro ostatní. Rostoucí zájem o vstupenky svědčí o oblíbenosti tohoto plesu. První ročník navštívilo 160 hostů, ten druhý už 250 a co ten třetí? To se brzo dozvíme. Duhový ples letos poprvé zamířil i za hranice, v Bratislavě se 12. ledna konal jeho první ročník.

 

A na co se můžete těšit? Programem vás provede dvojice Gabriela Lefenda a Banánová Halina, vystoupí například zpěvačka Marcela Březinová nebo houslistka Jola Sajewska. Hodit škrpálem můžete jak na cimbálovku, tak i na současný pop. A nebude chybět ani klasická tombola, ve které můžete vyhrát třeba moped. Všechno se to odehraje v reprezentativních prostorech hotelu Park Inn Ostrava. Vstupenka stojí 500 Kč a v ceně je večeře a dárek od Centra bezpečné jízdy Ostrava. Záštitu nad plesem převzal hejtman Moravskoslezského kraje Miroslav Novák, Jiří Hromada a exministryně vlády České republiky Džamila Stehlíková.

redakce / 18.02.2013
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag