reklama
cz / EN / esp

Lollypop slaví 11 let! A my máme pro vás vstup zdarma...

Nejstarší gay party v Praze v pátek 1.2. slaví 11 let. A jaký je motiv této party? No přece LÁSKA! A protože i my, milí čtenáři, vás máme rádi, máme pro vás dárek. Pokud nám dnes pošlete email, zařídíme vám vstup zdarma.

reklama

Již tento pátek oslaví legendární gay friendly night Lollypop své 11. narozeniny. Nejstarší pravidelný večer věnovaný homosexuální komunitě dnes patří ke skutečně kultovní záležitosti . Již několik let je tato party středem pozornosti i v zahraničí, kde sklízí nadšené ohlasy.

 

Ústředním motivem 11.výročí nemůže být nic jiného, než láska. Láska je jedinou hybnou silou, která je schopná zachránit náš svět. Je to láska, která dokáže udržet vše pohromadě a je nekonečným základem, který řídí naše duše. To vše tvrdí o svém posledním albu “LOVE” DJ a producent PIERRE RAVAN, který je hlavní hvězdou pátečního LOLLYPOPU. Tento umělec, kterého zastupuje stejná agentura, která zastupuje Boba Sinclara, je jedním z nejdůležitějších světových producentů na poli spirituální house music. Jeho skladby a vystoupení v sobě mají něco vice. Je to odevzdání se a splynutí s davem, je to religiozita ve jménu lásky! Právě on je tím pravým, kdo by měl vystoupit na tomto slavnostním věčeru a nám je ctí, že ho u nás můžeme přivítat.

 

Pierre Ravan vystoupí v rámci svého celosvětového turné ke svému v pořadí již 7.albu, které mu vyšlo na labelu Clubstar pod názevm KaRavan –Love. Společně s ním se představí residenti Lollypopu – DJ Vilém a Djane Henriette a nebude chybět ani fenomenální a všemi milovaná Lady Crystal.

Lollypop – 11. narozeniny, pátek 1/2/2013 RADOST FX CLUB.

 

Vstup zdarma platí pro ty čtenáře, kteří do dnešní půlnoci pošlou email se svým jménem na info@freshgaymag.cz

redakce / 31.01.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag