reklama
cz / EN / esp

Dost bylo zimy! Prahu rozpálí duo DJ´s na OMG Party – Made in Brazil

Zima, mráz a sníh, to k únoru patří. Ale všeho moc škodí! Pojďte se ohřát na pláž Copacabana ve společnosti O’Halley Brothers.

reklama

V sobotu 16. února se club Mecca obarví do žluto-zelené barvy. OMG tým pro vás připravil edici s podtitulem Made in Brazil. A aby toho nebylo málo, tak se budete moct podívat ne na jednu hlavní hvězdu, ale rovnou na dvě! Hlavními DJ´s budou okouzlující dvojčata O’Halley Brothers původem ze Sao Paula, kteří i přes svůj nízký věk mají za sebou několikaletou kariéru a v současné době jsou rezidenty moskevské party Matinné, která je jednou z největších a nejznámějších gay party na světě.

 

Těšit se můžete na nápadité dekorace, díky kterým se budete cítit opravdu jako na brazilské pláži, sexy svalnaté tanečníky, ale i brazilské drinky jako například Caipirinha. Samozřejmě nebude chybět Meccanicci, který je jedním z DJského dua OMGeez a party odstartuje Pekos, který je oblíbeným rezidentním DJem klubu Mecca.

 

DRESS CODE: Green and yellow outfits!

VSTUPNÉ: (18+)

100,- Kč - předprodej*

190,- Kč - na místě

390,- Kč - V.I.P. předprodej*

590,- Kč - V.I.P. na místě

*Předprodej v cafe-cafe (Rytířská 10) & online (www.omgparty.cz, http://tickets.mecca.cz/cs) / Omezené množství.

 

Další informace na www.omgparty.cz a www.facebook.com/omgparty 

redakce / 23.01.2013
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag