reklama
cz / EN / esp

Legendy taneční hudby v Praze: Decadance – Night of Heroes!

V sobotu 2.února se Praha stane svědkem noci plné hrdinů. A vy můžete být u toho.

reklama

Průmyslový palác bude hostit taková jména jako  Arman van Helden, Antoine Clamaran nebo Mauro Picotto. Výběr umělců a jejich důležitost na této jedinečné akci korespondují se vzpomínkami na doby, kdy taneční scéna prožívala po celém světě velký boom. House a techno se v té době dostávaly ze stínu undergroundu do většiny klubů.

 

ARMAND VAN HELDEN


Ať už ho znáte pod tímto jménem nebo pod jinými z jeho více jak deseti uměleckými pseudonymy, vždy je to house v té nejzářivější podobě. Americký producent z Bostonu je podepsaný pod skladbami jako The Funk Phenomena, You Dont Know Me, Hear My Name, My My My nebo Barbra Streisand a Big Bad Wolf pod hlavičkou jeho posledního projektu Duck Sauce.
 

 

 

ANTOINE CLAMARAN


Francouzský matador oslaví letos 20 let působení na scéně. Za tuto dobu se propracoval mezi absolutní houseovou špičku. Během jeho setu zajisté nebude chybět žádný z jeho zásadních hitů, jako např. Sexy Lady, Lets All Chant, Lets Get Together, Decadance nebo Gold.
 

               

 

MAURO PICOTTO

Jsou vám povědomé skladby Iguana, Komodo nebo Pulsar? Tušíte správně - stojí za nimi tento italský techno dj. Mauro Picotto určitě nikoho neponechá v pomyslném klidu a jeho set bude určitě velmi důstojným zakončením celé akce.
 

 

 

O support na hlavní stagei se postará ve speciálním B2B setu dvojice LOUTKA a BIDLO, která bude mít tu čest akci zahajovat a připravit atmosféru v hale pro své zahraniční kolegy. Kromě LOUTKY a BIDLA vystoupí v rámci druhé stage CHRIS SADLER a s Decadance neodmyslitelně spjatý P@CO. Z dravé mladé generace nebude chybět vycházející hvězda RICHARD REYNOLDS, kterého doplní teprve osmnáctiletý talentovaný DAIL MANENE.

 

Vstupenky jsou k zakoupení v síti Ticketstream. 

Vstup pouze od 18ti let.

 

Kategorie a ceny vstupenky:

Klasická vstupenka – první vlna 500 ks za 650 Kč včetně veškerých poplatků, dále pak 750, 850 a 990 Kč na místě.

GOLDEN VIP prvních 30 ks za 990 Kč, dále pak 1090, 1190 a 1390 Kč na místě.

DIAMOND VIP prvních 30 ks za 1990 Kč, dále pak 2090, 2190 a 2390 Kč na místě. DIAMOND VIP vstupenka zahrnuje neomezenou konzumací na baru.

Přímý link na předprodej www.ticketstream.cz/trancefusion  nebo objednávejte na čísle 734 538 699. Vstupenky na dobírku objednávejte na info@decadance.cz, poplatek 84,- Kč.

 

Official after party – STUDIO 54, Hybernská 38, Praha 1

redakce / 21.01.2013
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag