reklama
cz / EN / esp

Máme pro vás last moment tipy na dárky!

Ve spolupráci s našimi partnery jsme pro vás připravili pár tipů na vánoční dárky.

reklama

Jozef Sloboda 

Oblíbeného designéra jsme vám nedávno představili v našem rozhovoru. Jeho poslední kolekci si můžete prohlídnout přímo na jeho stránkách, Jozefův komentář ke své poslední práci najdete v našem článku. Designové kousky si můžete objednat přes e-shop, zboží Vám přijde do 5 pracovních dní. Pokud si chcete oblečení prohlédnout osobně, navštivte prodejnu v Rytířské ulici 11.

 foto: Jozef Sloboda

 

Cocina Rivero 

Pokud chcete obdarovat své blízké a zároveň je trochu pobavit a něčemu naučit, máme pro vás nabídku kurzů vaření. Zde se vy nebo váš partner naučíte základy jihoamerických kuchyní (mexická, argentinská), ale i evropských (italských, španělských), nebo se můžete podívat do Asie – velmi oblíbené jsou kurzy sushi. Škola však nabízí i kurzy pro pokročilé a kurzy české kuchyně. V současné době probíhá slevová akce, která vám může ušetřit až 20% z ceny kurzu. Více informací najdete na stránkách Cocina Rivero.

foto: Cocina Rivero

 

V11 Wine bar & deli 

Nedávno otevřená vinotéka se nachází na pražských Vinohradech v ulici Ondříčkova. Nabízí opravdu široký výběr vín z celého světa, a nejen to. Můžete se tady zastavit na deci výborného libanonského vína, k tomu si něco zakousnout a v klidu vybrat dárky pro své nejbližší. Pokud si z nabídky vín nevyberete, máme tip na něco speciálního přímo od majitele vinárny Tomáše Blahuta - mauricijský rum Blue Mauritius za cenu 700 Kč, který koupíte pouze u něj. Více informací najdete na stránkách vinárny zde nebo na facebooku.

foto: V11 Wine bar & deli

 

 

redakce / 17.12.2012
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag