reklama
cz / EN / esp

Swedish House Mafia již dnes v Praze!

Konečně se fanoušci tohoto švédského tria dočkali a dnes na vlastní oči uvidí, jak to na ně SHM rozbalí.

reklama

Turné Last One Tour začalo 16. listopadu v Dubaji a skončí 8. března v Los Angeles. Kapela projede skoro celý svět. Po evropské části turné se přemístí do Asie, odtud do jižní Afriky, Austrálie a svoje první a poslední tour zakončí ve Spojených státech.

 

Kapelu, která se dala dohromady v roce 2008, tvoří tři DJové, kteří sami za sebe dokázali, že umí skvěle bavit. Jsou to Axwell, Sebastian Ingrosso a Steve Angello. Všechny tři DJ´ s jsme již mohli vidět v České republice, Axwella před dvěma lety na festivalu Mácháč, Sebastiana Ingrosso zase v Sasazu, všichni jsou již součástí line upu Sensation white. Ale abychom je slyšeli a viděli všechny naráz, to se nám podaří až dnes v O2 Areně.


One Last Tour bude velmi emocionálním turné, neboť při něm  se kapela jednou pro vždy rozloučí s fanoušky po celém světě – fanoušky i kapelu čekají opravdu nevšední zážitky. Opravdu výjimečná a velkolepá rozlučková show pro ty, kteří přišli, pořádně zapařili, a milovali. [pozn. “We came, we raved, we loved” je věta, s níž Swedish House Mafia oznámila svůj konec].


foto: SwedishHouseMafia.com 

Předskokanem kapely je švédský DJ Otto Knows. Hala se otevírá v 19:00, předskokan začne ve 20:30 a od 22:00 začne One Last Tour v Praze! Lístky jsou stále v prodeji za cenu 1290 Kč. O2 Arena je téměř vyprodaná, zbývá nějakých 300 lístků.

redakce / 29.11.2012
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag