reklama
cz / EN / esp

Jak se fotil kalendář Art for Life? Přípravy přiblíží dokument

Dnes se můžete v Q Café na vlastní oči přesvědčit, jak vznikal kalendář Art For Life.

reklama

Focení na jeřábu, nazí ragbisté i shánění slona. Na to všechno letos narazil tým Art for Life při přípravě kalendáře a diáře DREAM 2013, který je od listopadu v prodeji. 

 

Přípravy jednotlivých focení zaznamenal novinář David Vaníček, který dnes 21.11. od 20:00 v pražském Q Café (Opatovická 12) představí dokument Jak se fotí sen. Hned po jeho projekci bude následovat autorské čtení spisovatelky Sylvy Lauerové.

foto: Sylva Lauerová při focení kalendáře Art for Life

Lauerová jako jedna z tváří kalendáře a diáře připravila pro Art for Life povídku Sen. Ta se prolíná celým diářem, stejně jako fotografie ze zákulisí, které ze všech focení pořídila Lucia Eggenhoffer. Zatímco fotky už kromě diáře zveřejnila i různá média, nikdo ještě neviděl plnou verzi dokumentu Davida Vaníčka. "Na křtu jsme pustili jen malou ochutnávku, tohle bude poprvé a věříme, že se bude líbit. David i Lucia trávili přípravou dlouhé noci, protože to dělali ve svém volném čase a navíc zadarmo," poznamenala předsedkyně Art for Life Bára Trojanová.

 

V kalendáři a diáři Art for Life na příští rok se objeví třeba Dara Rolins, Zuzana Bydžovská, Iva Pazderková nebo Jan P. Muchow. Fotky se začátkem listopadu vydražily za téměř 100.000 korun. Ve čtvrtek 22.11. pořádá sdružení druhou pravidelnou dražbu, a to výtvarných děl, která věnovali čeští umělci. Výtěžek obou aukcí použije Art for Life na preventivní činnost, například besedy ve školách a přípravu preventivních materiálů.

foto: Dara Rolins a tým Arf for Life 

Měsíční program zakončí 30. listopadu Art for Life Night v pražském ON Clubu. 

 

redakce / 21.11.2012
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag