reklama
cz / EN / esp

Vstupte do pohádkové země. OMG Party Winter Wonderland již 1.12.!

Nebudeme sedět doma, budeme tancovat! A to již začátkem prosince v klubu Mecca.

reklama

Mecca tým pro vás opět připravil zajímavou show, nyní s podtitulem Winter Wonderland. V nedávno otevřeném klubu se tak ocitnete uprostřed tajuplné zimní krajiny, kde však atmosféra určitě chladná nebude. Rozpálí vás nový rezident klubu Mecca, DJ Pekos, který si za své krátké působení v klubu získal již mnoho fanoušků. Nebudou chybět OMGeez, těšit se můžete taky na znamenité vystoupení talentovaného Matta Parduse a Justincredible týmu.

DJ ALeXio 

foto: DJ AleXio

Hlavní hvězdou tohoto zimního večera však bude mladý (ročník 1988), nadaný DJ AleXio, který vás zaujme nejen svými energetickými sety, ale také svým atraktivním vzhledem. DJ Alexio pochází z Itálie, v současné době žije v Berlíně. Své začátky si prožil ve Frankfurtu nad Mohanem v klubu CK, kde zaujal na parties „KillerCow“ nebo „PleasureXXX“. V současné době působí po celé Evropě, například v klubu GMF v Berlíně, Splash v Římě, Ahh Club v Curychu, 136 Grad v Hamburku, Circus ve Vídni nebo Connection v Berlíně. Letos na podzim poprvé hrál v Melbourne a Sydney.

 

Vstupné za 100 Kč seženete jen v předprodeji, na místě je za 190 Kč, VIP za 390 Kč, resp. 590 Kč na místě.


Další informace na www.omgparty.cz a www.facebook.com/omgparty 

redakce / 14.11.2012
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag