reklama
cz / EN / esp

Festival FILM MUSIC PRAGUE: podpořte dobrou věc a ještě se bavte u filmové hudby!

Festival FILM MUSIC PRAGUE přivítá hvězdy Hollywoodu a podpoří výzkum léčby rakoviny.

reklama

Charitativní festival Film Music Prague 2012 ulovil hollywoodské hvězdy. Skladatelé Gabriel Yared, Nicholas Hooper a Ilan Eshkeri přicestují v listopadu do Prahy. Festival FILM MUSIC PRAGUE zahájí netradiční filmový ples DANCE FOR HELP (v pátek 16. listopadu, 19:00) za účasti českých skladatelů Petra Hapky (Panna a netvor), Varhana Orchestroviče Bauera (Goyovy přízraky) a Aleše Březiny (Kráska v nesnázích). Jejich hudba zazní v průběhu slavnostního večera.

 

Následující den (17. listopadu, 19:00) se poprvé v České republice koná JAMES BOND CONCERT, v rámci kterého zazní populární hity z bondovek jako Skyfall nebo Zlaté oko. V Premiere Cinemas v pražské Hostivaři se o sóla postarají talentovaní zpěváci Jakub Hübner a Alžběta Kolečkářová za doprovodu orchestru Filharmonici města Prahy.

 

A vrcholem festivalové nabídky bude nedělní (18. listopadu, 19:00) CONCERT FOR HELP. Filmová dobrodružství o čarodějnickém učni Harry Potterovi se pyšní velmi kvalitní a různorodou hudbou. Jedním z autorů je britský skladatel Nicholas Hooper, který je podepsaný pod soundtrackem k pátému a šestému celovečernímu filmu o boji proti Voldemortovi. A právě Nicholas Hooper potvrdil účast na benefičním festivalu Film Music Prague 2012.

 

Nicholas Hooper nebude jediným exkluzivním hostem festivalu Film Music Prague 2012. Na seznamu jsou další zvučná jména – Gabriel Yared (držitel Oskara za hudbu k filmu Anglický pacient) a Ilan Eshkeri (Hvězdný prach, Kick-Ass). Fanoušci budou mít možnost potkat VIP hosty osobně na chystané panelové diskuzi (v sobotu 17. listopadu, 16:30). Skladatelé ale především vystoupí s krátkým komentářem při závěrečném festivalovém  koncertu Concert for Help. Koncerty povede britský dirigent Nic Raine. Výtěžek všech akcí bude věnován na výzkum léčby rakoviny. Podrobnosti o festivalu včetně prodeje vstupenek najdete na webové adrese:

www.FilmMusicPrague.com


 

 

 

redakce / 13.11.2012
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag