reklama
cz / EN / esp

Vydražte fotografie z projektu Art for Life a podpořte boj proti HIV

Ve čtvrtek 1. listopadu začne dražba fotografií z kalendáře Art for Life pro rok 2013

reklama

Kalendář Art for Life vychází již po čtvrté, pro rok 2013 s přízviskem DREAM. Celkem 12 známých osobností převedlo své sny do fotografií, které můžete vydražit 1. listopadu v hotelu The ICON ( ulice V Jámě). Mezi slavnými tvářemi najdeme Zuzanu Bydžovskou, Daru Rolins nebo skupinu Cartonnage.

 

Kalendář DREAM 2013 vyjde ve speciální limitované edici. V prodeji bude letos poprvé diář, kde 12 finálních snímků doplní i fotky ze zákulisí nebo povídka, kterou pro Art for Life napsala další tvář kalendáře spisovatelka Sylva Lauerová.

foto: Dara Rolins v kalendáři Art for Life 2013

Art for Life za čtyři roky existence získalo na prevenci HIV téměř milion korun. Výtěžek letošního ročníku je určen na přípravu brožury o HIV. "Ve školách mají studenti o HIV velmi málo informací. Přesvědčujeme se o tom i na besedách, které společně s divadlem Letí nabízíme po celé republice," upozornila předsedkyně občanského sdružení Bára Trojanová.

redakce / 29.10.2012
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag