reklama
cz / EN / esp

FRESH TIP: Přítelkyně

Divadelní hra s Jitkou Smutnou a Alenou Mihulovou. Podívejte se na ukázku.

reklama

Rozvedená padesátnice hledá spolubydlící ve stejném věku - čistotnou, spolehlivou nekuřačku. Zn: Klidný podzim života." Robyn je sice také padesátnice, jinak ale nesplňuje ani jeden ze zmíněných požadavků. Přesto se nakonec ukáže, že tahle ulítlá spolubydlící je pro Sharon tou nejlepší volbou. Dojemná komedie současné americké dramatičky, v níž se usedlá domácnost kdesi v zapadákově otřese v základech. Tak vypadá základní téma divadelní hry, která měla českou premiéru v květnu 2019.

 

Divadlo Ungelt a organizace Jsme fér uvádějí charitativní večer za manželství pro všechny! Speciální představení Jen Silvermanové Přítelkyně proběhne 3. října v režii Terezy Karpianus. V hlavních rolích Sharon a Robyn uvidíte Alenu Mihulovou a Jitku Smutnou. Vstupenky můžete zakoupit formou daru v hodnotě od 1 000 Kč (1 vstupenka pro 1 osobu = 1000 Kč). Představení je v tuto chvíli již vyprodané.

 

 

Pokud hru chcete vidět, nezoufejte. V Divadle Unglet ji hrají v těchto dalších nejbližších termínech: 20. 10., 21. 10., 6. 11. a 13. 11. 2019 od 19.00h.
Vstupenky pořídíte zde.

redakce, foto Divadlo Ungelt / 30.09.2019
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag