reklama
cz / EN / esp

Party La Demence slaví 30 let!

V Bruselu na vás čekají čtyři akce v řadě. Buďte u toho. Video v článku.

reklama

Brusel a LaDemence už patří mezi pojmy na gay taneční scéně. Mnozí z vás, našich čtenářů, ještě nebyla na světě, když se v roce 1989 tato akce poprvé konala. Za ty roky si vydobyla pevnou pozici v kalendáři evropských tanečních eventů. Svědčí o tom i množství zahraničních party people, kteří do Bruselu přijíždí. Loni to bylo celkem 79 národností!

 

Ale abyste měli představu, co konkrétně vás v Bruselu čeká, připomeňme si video z loňských narozenin.

 

Takto to vypadalo loni v aréně LePalais 12, kde na sobotní Main party slavilo kolem 8.000 lidí. Kromě této velké haly se ještě můžete bavit v klubu Fuse. Ten je menší, vejde se do něj kolem 2.000 lidí, ale má 3 stage, několik barů, dvě šatny. Ve Fuse jsou 3 party – začínají ve čtvrtek 31. října, pokračují v pátek a končí v neděli 3. listopadu. Celkem během prodlouženého party víkendu zahraje 23 DJ´ s, na velkolepém podiu během sobotní show vystoupí 70 tanečníků a akrobatů. Máte se na co těšit…:) 

 

Party list:

čtvrtek 31. října: 30th Anniversary (Opening Party v klubu Fuse)
pátek 1. listopadu: 30th Anniversary (More Party v klubu Fuse)
sobota 2. listopadu: 30th Anniversary (Main Party v Palais 12)
neděle 3. listopadu: 30th Anniversary (Closing Party at Fuse) 

 

Pokud váháte, moc dlouho s nákupem vstupenek nečekejte. Loni byla páteční party v klubu Fuse vyprodaná a letos tomu nebude jinak. Výhodou cesty do Bruselu je levné letecké spojení, Ryanair vás dopraví do belgické metropole kolem 1600 Kč, ČSA za 2000. Dvoulůžák v pěkném hotelu pořídíte kolem 2000 Kč/noc. Ano, celkem vás tento party víkend vyjde na slušnou částku, ale jednou za rok si to přece můžete dopřát :)

 

Vstupné:

čtvrtek € 25
sobota € 50

vstupné na pátek a neděli je možné zakoupit jen v kombinaci se sobotou

Kombi vstupné
pátek a sobota € 70
sobota a neděle € 70
pátek + sobota + neděle  € 90
všechny party €110

Sleva pro mladší 26 let

Více informací najdete na www.lademence.com
 

 

redakce, foto LaDemence / 17.09.2019
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag