reklama
cz / EN / esp

Chyťte velikonočního zajíčka v Bruselu na party La Demence

Oslavte Velikonoce třídenním tanečním maratonem! Jak si takovou akci nejlíp užijete?

reklama

Velikonoce patří k nejvýznamnějším křesťanským svátkům. Pokud ale pro vás znamenají jen dny volna navíc, máme pro vás tip, jak si třetí dubnový víkend užít naplno. A třeba nějakého zajíčka, i když nebude velikonoční, najít.


foto: Velikonoce se dají prožít i jinak, například v klubu Fuse

O bruselské party La Demence jsme na našem webu psali již několikrát. Je to jedna z nejdéle fungujících party v Evropě, letos oslaví již 30 let na party scéně. To bude ale až na podzim. Letošní dubnová třídenní jízda začíná v pátek 19. a končí v neděli 21., resp. v pondělí 22. dubna v poledne. Za tu dobu můžete vidět 19 DJ´s z celé Evropy, kteří zahrají na dvou místech – v klubu Fuse a Le Palais 12 (velké hale pro 15.000 lidí). Mezi nimi například Steven Redant nebo Paul Heron, kteří vystupovali i v Praze.A jak si celý víkend co nejlíp užít? Doporučujeme neváhat s nákupem vstupenek, bývají vyprodané. Celovíkendový pas vás přijde na 90 eur, kombinovat můžete, pokud zvolíte pátek a sobotu, zaplatíte 70 eur, stejnou cenu zaplatíte i za kombo sobota a neděle. Pokud chcete vidět jen sobotní velkolepou show, na které vystoupí 65 artistů, tak 50 eur.


foto: atmosféra v klubu Fuse může být opravdu žhavá

Sobotní party průměrně navštíví kolem 8.000 lidí. Radíme chodit včas, ostatně tohle platí pro všechny akce. Kolem půlnoci budete čekat na vstup, potom u šatny, celkem vám čekání může zabrat i hodinu. Pokud můžete, přijďte raději na 11.

Připravte si zajímavý outfit. Na party nečekejte žádný dress code, ale pokud chcete vyniknout, popusťte uzdu své fantazie! Počítejte taky s tím, že v klubu Fuse bude horko, takže se nemusíte bát si na sebe vzít jen šortky. I v Le Palais bylo loni v říjnu příjemně, odvážné modely klidně do vašeho šatníku zahrňte.


foto: i takhle se dá :)

Do Bruselu se o velikonočním víkendu dostanete za stále přijatelných 3.000 Kč, s ubytováním je to již horší, nabídku kvalitních hotelů najdete kolem 2.000Kč/noc.

Připravte si informace k hromadné dopravě. Brusel má velmi dobré tramvajové i podzemní spoje. Pokud cestujete s přáteli a využijete celou kapacitu taxíku, i Uber je řešením. Každopádně cesta ze sobotní show v Le Palais 12 z okraje města do centra vás vyjde na 60 eur, lístek do tramvaje naopak pořídíte za 3 eura.

 

Více informací najdete na www.lademence.com

redakce, foto LaDemence / 19.03.2019
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Dewe Hughes 05.06.2021
Sono così orgoglioso e felice di essere qui per condividere questa straordinaria testimonianza, meravigliosa e straordinaria, non riesco a credere che ora il mio ex marito sia qui con me a implorare per tutte le sue azioni sbagliate, dicendomi quanto si sentisse vuoto per tutto il tempo era via, mi ha lasciato e mi ha fatto tanto male dopo un divorzio avvenuto 5 mesi fa. E tutto questo miracolo è successo subito dopo aver contattato il dottor Egwali per chiedere aiuto, sono la donna più felice del mondo oggi direi di averlo di nuovo al mio fianco. È un miracolo per me e la mia famiglia ed eterno piacere e allegria. Sono così felice ora e non so quanto esprimere la mia gratitudine e apprezzamento al Dr.Egwali. Lo consiglio vivamente se hai bisogno di aiuto immediato in quanto è garantito.
Inviagli un'e-mail oggi /dregwalispellhome@gmail.com o tramite
WhatsApp: +2348122948392
Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag