reklama
cz / EN / esp

Fotoreport: pražský QueerBall 2019

Jak dopadl 3. ročník LGBT plesu ve stylu karnevalu? Podívejte se.

reklama

Prvního března se v pražském klubu Tresor konal v pořadí třetí ročník semi formálního plesu Queer Ball, bálu, který je určen LGBT+ lidem a jejich přátelům, zkrátka všem, kteří se chtějí bavit bez ostychu. Večer se letos odehrával na téma Behind the Mask, čehož se hosté chopili s grácií sobě vlastní a  chvilkami jste si připadali jako na karnevale v Benátkách.

 

A jak jste se vůbec na plese bavili?

V 19:00 se otevřel vstup do klubu, kde už zněla podkresová hudba. Do nálady se ale návštěvníci začali dostávat teprve ve chvíli, kdy ji vystřídala produkce kapely Eremy, která ples hudebně doprovázela i po zbytek večera. O půl deváté pak hosty přivítala moderátorka večera Iva Pazderková. Na podium přišla přes taneční parket, kdy předvedla, že je nejen skvělou herečkou, ale také zpěvačkou; nastoupila za zpěvu – jak sama poznamenala – gay hymny I Will Survive od Glorie Gaynor.

 

První vystoupení přišlo na řadu čtvrt hodiny poté a chopili se ho členové trans pěvecko-taneční skupiny Delairo. Jako druhý se předvedl artista Shashik se svou obručí a vystoupením Shashik Cyr Wheel. Mezi těmito dvěma vystoupeními samozřejmě zahrála další várku hudby k plesovým tancům skupina Eremy a hosty na plese svým proslovem přivítal také primátor Prahy Zdeněk Hřib, který nad akcí držel záštitu.

 

Nadšení byli diváci také z dalšího vystoupení v podání talentovaných kluků ze skupiny Born to Trick. A do čtvrtice všeho dobrého – poslední číslo programu letošního pražského plesu předvedl doslova plamenný manželský pár In Flamenus.

 

Během celého programu naplno probíhal prodej losů do tomboly, která byla jako každý rok plná zajímavých cen. Tou hlavní byl letos víkendový pobyt pro dva v pětihvězdičkovém boutique hotelu Chateau Herálec. Že jste nevyhráli? Tak pokud se chystáte na Queer Ball do Brna, nesmutněte, protože stejná hlavní cena bude i v tombole tohoto plesu.

 

A kdy se bál v Brně koná? Už tento pátek, 15. března, v kulturním centru Babylon na Kounicově. Jde o sedmý brněnský Queer Ball v pořadí a podle vyprodaných vstupenek je poznat, že vás tato akce tolik baví.

 

 

 

 

redakce, foto Queer Ball, Ľuboš Šanoba / 12.03.2019
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag