reklama
cz / EN / esp

FRESH TIP: hledáte netradiční dárek nejen na Valentýna? Vyzkoušejte pomůcky Chakra!

Už vás nebaví gumové hračky? Máme pro vás tip na změnu.

reklama

Jak se říká, zkusit se má vše. Erotické hračky k tomu zkoušení určitě patří.  Můžou totiž váš sexuální život obohatit, dát mu potřebnou šťávu. A co jiného zkusit na Valentýna? Nabídka erotických pomůcek je široká, dildo si můžete koupit i v nákupním centru, stačí si jen vybrat.

 

A vybírejte pečlivě. Můžete například vyzkoušet ručně vyráběná dilda z polodrahokamů bez použití chemikálií či barviv. Na trh vstupuje nová značka erotických pomůcek CHAKRA, které jsou vyráběny právě z těchto materiálů – z křišťálu, růženínu, jadeitu, obsidiánu nebo třeba ametystu.

 foto: vyzkoušet můžete vajíčka různých velikostí, například z růženínu

„Chceme ukázat, že i intimní pomůcky mohou být něčím, co respektuje vaši osobnost a čím svému tělu prokazujete úctu. Rádi bychom posunuli intimní spojení se sebou samým o úroveň výš, dál od pouhého sexuálního uspokojení se lascivní gumovou napodobeninou penisu.“ uvádí Martin Prošek, zakladatel značky CHAKRA.

 

Podle toho, do jaké míry holdujete esoterice, si můžete vybrat svůj CHAKRA přímo pro vaši osobnost, pohlaví (pomůcky CHAKRA jsou i pro muže), znamení horoskopu nebo duchovní účel. Nebo na sebe zkrátka jen nechte působit, který CHAKRA vám padne do oka.

foto: a co třeba anální kolík z obsidiánu?

A pokud vám esoterika nic neříká? Nevadí. Pomůcky CHAKRA jsou natolik minimalistické, designové a luxusní, že si je i tak na první pohled zamilujete. Stanou se ozdobou vaší domácnosti, za kterou se nebudete muset stydět ani před návštěvou, pokud se váš CHAKRA náhodou objeví neuklizený na nočním stolku.

 

Při investici do vašeho nového luxusního společníka do ložnice se připravte, že si oproti gumovým výliskům z továrny připlatíte. Nicméně cena úměrně odpovídá tomu, že každá pomůcka CHAKRA je vyráběná ručně a ze 100% přírodních polodrahokamů bez použití chemikálií či barviv. Dle velikosti a druhu minerálu za ni zaplatíte od 1.900 Kč do 8.700 Kč.

 

Čtenáři Fresh Gay Magazínu mohou využít slevu 20% po zadání kódu FRESH. Tento promo kód platí do 28. února 2019.

 

Více informací najdete na www.chakra.cz

komerční prezentace, foto Chakra.cz / 05.02.2019
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag