reklama
cz / EN / esp

Kdo vystoupí na letošní první OMG party?

Po půlroční pauze je zpět. OMG party tradičně na Valentýna.

reklama

Pokud nemáte na povalentýnský víkend program, tak máme pro vás tip. Po půlroční pauze se můžete potkat s party people v klubu Mecca na OMG party s podtitulem „Love Is In The Air“. Čistě český line-up obsahuje známá jména jako Meccanicii a Pekos.

 

Rezidenty doplní Adam Grosso, kterého znáte například z klubu Ateliér. Adam v Ateliéru vyhrál Djskou soutěž a stal se tak novým rezidentem tohoto klubu. Adam pochází z Prahy, zaměřuje se na převážně na Techno, Tech House, House a Deep House. Těšme se, s jakým setem přijde v sobotu 16. února do Meccy.

foto: DJ Adam Grosso

Mezi další novinky patří i neokoukaní gogo tanečníci, klasikou je již dokonalý zvuk od Function One, tematická dekorace a show v průběhu celé akce.

foto: tanečník Antonio vystoupí v Praze na OMG party poprvé

Vstupně pořídíte od 150 Kč, VIP lístek od 450 Kč, obojí v předprodeji na https://www.mecca.cz/events/omg-party-love-is-in-the-air

 

OMG party Love Is In The Air

klub Mecca

16. února od 22:00

redakce, foto OMG party / 29.01.2019
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag