reklama
cz / EN / esp

Do Prahy se vrací Chris Cox!

Chris Cox po roce zahraje na OMG Party v Mecce. A bude to právem American edition.

reklama

Chris po 8 letech znovu vystoupí v Mecce. A právě Mecca byla prvním pražským klubem, kde Chris vystoupil. Tento rodák z Nevady působí na taneční scéně již od roku 1989, takže letos oslavil 33 let na hudební scéně. Začínal jako remixér, jeho prvním oficiálním dílem byl remix od Coldcut „People Hold On“, který nazpívala Lisa Stansfield.

Koncem 90. let působil Chris v duu Thunderpuss, věnoval se remixování hitů od Madonny, Britney Spears, Jennifer Lopez a třeba Pet Shop Boys. V této práci pokračoval i v první dekádě nového tisíciletí. V tomto období získal řadu nominací na hudební ceny (v roce 2004 nominace na Grammy Award za koprodukci nejlepší taneční nahrávky Cher "Love One Another"), některé z nich proměnil (v roce 2000 a 2002 získal cenu IDMA za remixéra roku).

Začátek nové dekády znamenal taky začátek nové hudební kariéry. Chris se zaměřil více na skládání vlastních písní a produkování, než na remixování. „I když pořád miluju práci se syntetizátorem, rád vytvářím nové beaty a remixuju, věnuju teď víc času hraní na kytaru a používám svoje studio jako nástroj, který mi pomáhá objevovat moje hudební vize a můj zvrácený smysl pro humor.“

Pokud jste zvědaví na Chrisův smysl pro humor a hlavně na jeho umění, nezapomeňte v sobotu 13. října přijít do Meccy.

 

Co říkáte na spojení Chris Cox, Tommy Rogers a Peyton?redakce / 10.10.2012
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag