reklama
cz / EN / esp

Mezipatra spouštějí kampaň na hithit.com

Fanoušky a fanynky prosí o pomoc s dostavbou komunitního centra. Přidáte se?

reklama

Komunitní kavárna Patra je nejnovějším projektem organizace Mezipatra. Ta každý rok v listopadu pořádá queer filmový festival; kromě toho v rámci Prague Pride nabízí sérii diskuzí a projekcí a v průběhu celého roku pod hlavičkou Mezipatra Approved uvádí distribuční filmy s LGBT+ tematikou.

 

„Mezipatra nejsou jen o filmech, jsou také prostorem, kde se setkává, formuje a rozvíjí queer friendly komunita. Dva týdny v listopadu nám ale přijde málo. Proto jsme vytvořili Patra, základnu pro takový celoroční festival. Místo, kam můžete na drink i za zábavou a ponaučením. Místo, které není jen pro gaye nebo jen pro lesby, ale pro všechny queer friendly lidi,“ říká ředitel festivalu Pavel Bicek.

 

„V Patrech pořádáme projekce, výstavy, společenské eventy pro Koalici za manželství, probíhají u nás debaty Pod proudem, přednášky Společnosti pro queer paměť, pro Prague Pride hostíme přípravku pro budoucí rodiče, Trans*parent u nás pořádá podpůrné skupiny pro trans lidi a workshopy pro trans děti a jejich rodiče. Vše ale děláme v rozestavěném prostoru a s vypůjčeným zařízením, které musíme vrátit. Obracíme se proto na veřejnost, aby nám s projektem komunitního centra pomohla,“ vysvětluje Aleš Rumpel, manažer Pater.

 

Podporovatelům a podporovatelkám Mezipatra nabízejí celou řadu odměn. Dostavbu queer friendly centra můžou fanoušci a fanynky podpořit mimo jiné nákupem šperků z dílny slavného studia Zorya nebo doplňků návrháře Pavla Brejchy. Podpořit projekt může veřejnost na webové stránce www.hithit.com/patra. Fundraisingová kampaň začíná 14. května a trvá do konce června. Cílová částka činí 440 000 Kč.

Aleš Rumpel, foto Mezipatra / 17.05.2018
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4gay.club
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag