reklama
cz / EN / esp

Mezipatra Approved uvádí vítězný film festivalu: drama Plážoví povaleči

První letošní večer v rámci Mezipatra Approved uvede film režisérky Elizy Hittman Plážoví povaleči (Beach Rats).

reklama

Další večer ze série Mezipatra Approved v distribuční předpremiéře představí film Plážoví povaleči (Beach Rats). Ten mohou diváci a divačky zhlédnout 23. března v kině Pilotů, a to rovnou ve dvou projekcích: od 18:30 a od 19:00.

 

Hit Sundance a vítěz Mezipater

Americké drama režisérky Elizy Hittman, které se stalo hitem loňského Sundance, vypráví příběh mladíka Frankieho. Ten tráví volný čas poflakováním s přáteli, pitím alkoholu a konzumací drog. Jeho na první pohled drsná fasáda však skrývá tajemství a vnitřní nejistoty, které řeší náhodným sexem se staršími muži.

Divácky oblíbený snímek se stal i vítězem hlavní ceny Mezipater 2017. Mezinárodní porota, ve které zasedli Hana Kulhánková, Berwyn Rowlands a Zuzana Štefková, kromě vizuálně působivé stránky ocenila také jeho aktuálnost. Slovy poroty totiž i v dnešní době stále existují mladí lidé, kteří nemohou otevřeně žít život podle svého.

 

 

After party v Patrech

Po projekci bude následovat after party v nedaleké komunitní kavárně Patra (Krymská 17). Kromě welcome drinku na návštěvníky a návštěvnice čeká i hudební set, který si připraví festivalová rezidentka DJ Kierastoboy.


Film Plážoví povaleči Mezipatra představují ve spolupráci s distribuční společností Artcam, která jej do českých kin uvede 30. března.

 

QFF Mezipatra

www.mezipatra.cz

 

redakce, Mezipatra, foto Mezipatra / 20.03.2018
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag