reklama
cz / EN / esp

FRESH FILM TIP: Muž v oranžové košili

Podívejte se na milostné příběhy odehrávající se v poválečném a současném Londýně. Video v článku.

reklama

Dva milostné příběhy, které od sebe dělí šedesát let, zachycují výzvy a obrovské změny v životech gayů od druhé světové války až po současnost. V roce 1944 se důstojník britské armády Michael Berryman na jihu Itálie setká s válečným umělcem Thomasem Marchem, zatímco všude kolem nich vládne chaos. Navzdory tomu, že na něj doma čeká mladá snoubenka Flora, je upjatý Michael okouzlen Thomasovým bohémským šarmem. (text HBO Europe).

 

 

V roce 2017 sleduje stárnoucí Flora svého vnuka Adama, veterináře, který v již mnohem tolerantnějším světě nesměle navazuje vztah se svým klientem Stevem. Ale zatímco vnější překážky zmizely, minové pole zvnitřněných hodnot a nebezpečných pokušení jim stále stojí v cestě ke štěstí. (text HBO Europe).

 

 

Britský film režiséra Michaela Samuelse uvedla televize BBC v létě loňského roku. V hlavních rolí uvidíte Juliana Morrise, Olivera Jackson-Cohena, Jamese McArdlea, Davida Gyasiho a Vanessu Redgrave. Film byl natočen k 50. výročí zrušení trestnosti homosexuality v Británii.

redakce, foto HBO, iMDB / 26.02.2018
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag