reklama
cz / EN / esp

Klubová sezóna začíná! OMG Party nově v Mecce

Již příští sobotu se můžete těšit na další OMG Party, tentokrát American edition s Chrisem Coxem.

reklama

Nová Mecca, která se otevřela před měsícem, nabízí špičkový sound system, moderní světelný park a profesionální barmany. O zábavu se postarají tradičně rezidentní OMGeez a nově DJ Pekkos. Samozřejmostí jsou sexy go – go tanečníci, zajímavá dekorace v americkém stylu a skvělá house music.

 

Největším lákadlem této party je však hlavní hvězda Chris Cox! Chris má na svém kontě více než 400 produkcí a remixů pro hvězdy, jmenujme například Madonnu, Whitney Houston, Jennifer Lopez nebo Pet Shop Boys. V roce 2004 získal nominaci na cenu Grammy za nejlepší taneční nahrávku „Love One Another“, kterou vytvořil pro Cher. Dvakrát také získal prestižní cenu IDMA za remixéra roku.

 

foto: Chris Cox

Na party se dostanete samozřejmě až od 18-ti let, dress code je jasný: cokoli amerického. Vstupenky v předprodeji (Café Café) pořídíte za 190 Kč (VIP za 390), na místě 290 Kč, VIP  za 590 Kč.

 

DJ line up a performace:

Chris Cox

Pekkos

OMGeez

sexy OMG go – go´s

redakce / 05.10.2012
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

Mark 27.07.2019
Gay seznamka www.all4girl.com
reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag