reklama
cz / EN / esp

Soutěž: vyhraj vstupenky na OMG party – Modern Farmers

Máme pro vás 4 vstupenky na nej party tohoto podzimu.

reklama

Pro party people, kteří rádi Meccu a její OMG parties, máme opět další soutěž o vstupenky. Příští víkend se můžete dostat free na nejlepší akci tohoto podzimu. Platí pro vyznavače taneční hudby, které nenechá chladným vystoupení čtyř gogo tanečníků a hudební sety DJ´s Bena Baksona, Meccanicii a Wulky.

 

Party v klubu Mecca začíná v sobotu 14. října v 11 večer, hlavní program je naplánovaný hodinu po půlnoci. Bavit se můžete i na druhé stage na after party. Ta končí kolem 8 ráno. A pokud si nechcete kupovat vstupenky (VIP 690 Kč, regular 190 Kč), máme pro vás připravenou soutěž.

 

Hrajeme o dva VIP vstupy a dva regular vstupy. Pro výhru stačí odpovědět na 2 jednoduché otázky a mít trochu štěstí, vyhrávají správné odpovědi, které dorazí jako 5., 10., 15. a 20. v pořadí.

 

Otázky:

1)     Odkud pochází DJ Ben Bakson?               

2)     Jmenujete alespoň jednoho z tanečníků na OMG Modern farmers.

 

Nápovědu naleznete na stránkách akce zde https://www.facebook.com/events/416973648697973/?fref=ts  nebo http://omgparty.cz

 

 

Pravidla soutěže:

 - termín soutěže 7. 10. – 11. 10. 2017

 - výhru získávají odesílatelé správných odpovědí s pořadovým číslem 5 (1x VIP), 10 ( 1x VIP), 15 (1x regular) a 20 (1x regular), každý z nich získá 1 vstupenku dané kategorie

 - odpovědi zasílejte na email info@freshgaymag.cz s heslem OMG

 - výherce o výhře vyrozumíme emailem

 - výhru nelze vyplatit v penězích

 - výhra je předána v den konání akce na místě oproti předložení dokladu totožnosti

 - účastník soutěže musí být v den konání akce plnoletý

 - výhra není přenositelná

redakce, foto OMG party / 07.10.2017
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag