reklama
cz / EN / esp

OMG party: Modern Farmers

Přijďte se podívat na ty nejlepší farmářské trhy! Čerstvé maso zaručeno.

reklama

Pokud o víkendu rádi chodíte na trhy, abyste viděli nějaké ty pořádné farmáře, případně nakoupili čerstvé maso, víte, že si musíte přivstat. A podívaná to není nic moc. Ty nejvíc sexy farmáře ale neuvidíte přes den, ale v noci. V sobotu 14. října přijedou do Meccy.


Čas letí neúprosně a oblíbená OMG je po 9ti týdnech opět tady. Podzimní sklizeň v Mecce bude mít na starosti DJ Ben Bakson z Curychu, doplní ho resident Meccanicii a Wulky, kterého jste v holešovickém klubu mohli vidět na několika posledních parties. Na této akci máme rádi kromě house music i taneční čísla. Počet sexy gogo´s se rozšiřuje, teď vás čekají čtyři opravdu povedení sedláci.
Party začíná v sobotu 14. října ve 23:00 v klubu Mecca a pokud se podaří, můžete odcházet v neděli ráno...třeba rovnou na ty skutečné farmářské trhy.

redakce, foto OMG party / 03.10.2017
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag