reklama
cz / EN / esp

Proč Češi jezdí na party za hranice?

MALE party v německém Kolíně je jednou z nich.

reklama

Gay party scéna v Praze? V kalendáři sem tam najdete zajímavé tipy. Párkrát do roka si můžete zajít na OMG party do Meccy, akce v Microně potěší undergroundové fanoušky deep house, poslední novinku v podobě Dick party najdete v klubu Ankali. Ale velkolepá taneční show Praze chybí.

 

Ti, co mají rádi akce pro několikatisícový dav, si v Čechách prostě party neužijí. Naštěstí v dojezdové vzdálenosti máme Berlín se svou pravidelnou Revolver party a mnoha jinými, do Vídně to mají Brňáci  kousek a můžou si vybrat z Circusu, Cage a dalších parties, pro fajnšmekry se nabízí Brusel s LaDemence nebo taneční událost roku barcelonský Circuit festival.

 

 

Pokud zkoušíte něco nového, zveme vás do německého Kolína nad Rýnem. Tento víkend (29. 9. – 1.10) si tu užijete taneční party se vším všudy. Před rokem se tu konala první edice MALE party, takže se tu bude slavit. Ve spolupráci s profiky z Matinée tu organizátoři připravili 3 denní akci, na které vystoupí 10 DJ´s, například Ivan Gomez, Phil Romano nebo Ben Bakson (kterého uvidíte na říjnové OMG party).

 

Víkend odstartuje zostra Pervert party s podtitulem "The Beauty of Darkness", zábava končí v 8 ráno, takže máme celkem dost času se vyspat. V 11 večer můžete začít slavit na MALEparty "1 YEAR ANNIVERSARY" v klubu Sartory säle. A pokud vám budou síly stačit, v neděli od 6 od rána je připravená afterparty v klubu Nachflug s otevřeným koncem…

 

Připravte se na mainstreamovou party plnou sexy tanečníků, na které můžete potkat party people z 23 zemí, Česko nevyjímaje. Vstupenky jsou stále k dispozici, ale podle posledních údajů je 86% vyprodáno. Ceny startují na 21 eurech, více informací najdete zde http://www.male-party.com/.

redakce, foto Tarek Del Moreno, facebook / 25.09.2017
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag