reklama
cz / EN / esp

FRESH MUSIC TIP: Aneta Langerová vydává záznam z tour

Záznam koncertu Anety Langerové odrážející atmosféru turné „Na Radosti“ nyní na DVD a CD.

reklama

Aneta vydává u Supraphonu nové DVD a CD "Na vlně radosti" s živým záznamem koncertu v pražském Foru Karlín, kterým zpěvačka v závěru roku 2016 oslavila dva roky „Na Radosti”. DVD a CD zachycuje nejen prosincový koncert, ale i atmosféru celého turné, během něhož Aneta s kapelou a smyčcovým triem navštívila desítky českých a slovenských měst.

 

„Dva a půl roku putujeme od města k městu a vyprávíme příběhy inspirované zapadlým místem uprostřed divoké, nespoutané Šumavy. Na Radosti se pro nás stalo druhým domovem. Pomyslným prostorem, ve kterém se společně scházíme, do něhož každý něco přináší, a společně vytváříme nějakou energii. Součástí tohoto prostoru jsou i diváci, díky kterým je pro nás každý koncert jedinečným,“ říká Aneta.

 

 

Přibližně dvouhodinový záznam obsahuje jak písně z posledního alba "Na Radosti", tak i starší skladby a nejnovější píseň "Hvězda". Živou interpretací získaly písně novou energickou podobu. „Na pódiu se potkává má kapela s úžasným smyčcovým triem a dechovým kvartetem, které hraje hned v několika písních a dodává jim tak nový rozměr. Hudební aranže pro ně opět připravil Jakub Zitko. Přizvali jsme bubeníka Adama Kollera, jenž tvoří s mým současným bubeníkem Martinem Kopřivou a baskytaristou Jakubem Vejnarem skvělou rytmickou sekci. Během našeho dvouletého turné jsme se na pódiu sžili, hodně jsme toho také prožili. Chtěla jsem toto krásné období zaznamenat hudebně i vizuálně. Díky DVD a CD na něj budeme vzpomínat a připomínat si jedno z důležitých období naší spolupráce.”

 

 

TRACKLIST:

DVD NA RADOSTI / V BEZVĚTŘÍ / SVATÁ KORDULA / DÍVKA / JINÝ SEN / MALÁ MOŘSKÁ VÍLA / TRAGÉDIE U NÁS NA VSI / SLOVA Z HOR / MAJÁK / INTERMEZZO VZPOMÍNKA / VZPOMÍNKA / STAČILO ŘÍCT / DIVOKÁ HEJNA / HVĚZDA / BŘÍZA / NEVĚSTA / INTERMEZZO TRÁVA / TRÁVA / VYSOKÉ NAPĚTÍ / VODA ŽIVÁ

CD NA RADOSTI / V BEZVĚTŘÍ / SVATÁ KORDULA / DÍVKA / MALÁ MOŘSKÁ VÍLA / TRAGÉDIE U NÁS NA VSI / INTERMEZZO VZPOMÍNKA / VZPOMÍNKA / HV ĚZDA / BŘÍZA / NEVĚSTA / TRÁVA / VYSOKÉ NAPĚTÍ / VODA ŽIVÁ

 

Termín vydání 22. 9. 2017

redakce, Supraphon, foto facebook / 11.09.2017
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag