reklama
cz / EN / esp

Mužem roku 2017 se stal Matyáš Hložek

Finále ve jménu Pražáků a fitnessáků. Podívejte se na foto vítěze.

reklama

18. ročník soutěže Muž roku má svého vítěze. V pátek 25. srpna se jím v Náchodě stal 23ti letý osobní trenér Matyáš Hložek z Prahy, který vyhrál mezi 784 přihlášenými. Praha brala i 2. a 3. místo. Na druhém místě skončil taky trenér, 26ti letý Roman Hein a na 3. místě dvacetiletý studen Mikuláš Focko. Tito vítězové poletí reprezentovat Muže roku do zahraničí na Mister International, Mister Global, Men of the World.

Uděleny byly i dvě další prezidentské ceny a to pro Jakuba Klímu Men of the Year a Petra Koukala na Men Universe Model. Další vítěz Michal Žůrek poletí reprezentovat ČR na Mister Supranational.

V porotě zasedly významné osobnosti z kulturního, společenského a politického života jako Daniela Šinkorová, Zuzana Bubílková nebo Muž roku Jakub Kraus. Na slavnostní večer zavítal také vítěz Mister International Paul Iskandar.

 

Porota vybírala z 12ti finalistů.

 

 Ale vyhrát mohl jen jeden. Matyáš Hložek z Prahy. Podpořil ho i jeho otec - zpěvák Standa Hložek.

 

Na 2. místě skončil Roman Hein.

 

Na 3. místě Mikuláš Focko.

 

 

Jakub Klíma pojede na soutěž Man of the Year.

 

 

Petr Koukal bude reprezentovat ČR na soutěži Men Universe Model.

 

 

Michal Žůrek bude soutěžit na Mister Supranational.

redakce, foto Muž roku / 28.08.2017
Související
reklama

Komentáře k článku

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskuzi nemají místo, mažeme.

Nový komentár

reklama

reklama

reklama


Najdete na FreshGayMag